Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy lubicie kinkiety?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy lubicie kinkiety?

    Zastanawiam się czy nie kupić kinkietów do domu. Nigdy nie miałam takiego oświetlenia i chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej. Jak się sprawdzają? Czy światło jest wystarczające? Gdzie najlepiej je umieścić? Proszę o jakieś opinie.

  • #2
    Zamieszczone przez milenka Zobacz posta
    Zastanawiam się czy nie kupić kinkietów do domu. Nigdy nie miałam takiego oświetlenia i chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej. Jak się sprawdzają? Czy światło jest wystarczające? Gdzie najlepiej je umieścić? Proszę o jakieś opinie.
    Ja lubię. Mam w łazience oraz w przedpokoju. I tam moim zdaniem najlepiej się sprawdzają. Dają światło różnej mocy, niemniej nie nastawiaj się na to,że będą świeciły tak samo dobrze jak na przykład żyrandol. Proponuję zajrzeć sobie do Black Red White ( ) - masz tam duży wybór i sporo promocji właśnie na kinkiety.

    Te są fajne:

    Komentarz


    • #3
      Niektóre prezentują się całkiem nieźle, ale tak generalnie nie mam u siebie żadnych kinkietów.

      Komentarz


      • #4
        Ja mam kinkiety w łazience przy lustrze i wyglądają bardzo ładnie.

        Komentarz


        • #5
          Te bardziej nowoczesne potrafią rzeczywiście całkiem ładnie urozmaicić wnętrze.

          Komentarz


          • #6
            Warto, żeby w domu była zrobiona . Potem można zająć się upiększaniem naszego mieszkania.

            Komentarz


            • #7
              Ja wybrałabym raczej coś z . Wolę jednak bardziej oryginalne lampy, a kinkiety nigdy mnie nie kręciły.

              Komentarz


              • #8
                Mają charakterystyczny styl, ale uważam że pozwolę sobie przytoczyć są świetnym źródłem dodatkowego oświetlenia i dekoracją w jednym.

                Komentarz


                • #9
                  Rzeczywiście całkiem ładnie się te kinkiety prezentują.

                  Komentarz


                  • #10
                    Tak, dają nastrojowe światło. I w dodatku są energooszczędne.

                    Komentarz


                    • #11
                      Kinkiety są bardzo dekoracyjne, więc radziłabym umieścić je w salonie lub w przedpokoju, tak aby było je dobrze widać. U mnie w domu zainwestowaliśmy w i widać efekt.

                      Komentarz


                      • #12
                        Kinkiety

                        Moim zdaniem kinkiety są idealnym rozwiązaniem w większości mniejszych pomieszczeń, np. przedpokoju, czy kuchni. Mimo swoich niewielkich z reguły rozmiarów, dają dobre światło i dodatkowo walory estetyczne.
                        Polecam zapoznać się z asortymentem sklepu - są liderem w branży oświetleniowej, znajdziesz u nich tysiące różnych, nowoczesnych modeli.
                        Co powiesz na taki model?

                        Komentarz


                        • #13
                          Kinkiety możesz zastosować np. jako oświetlenie led w łazience ale równie dobrze się nada np. do kuchni.

                          Komentarz


                          • #14
                            kinkiety w przedpokoju

                            Ja mam akurat dwa kinkiety w przedpokoju i tam sprawdzają się idealnie. mieszkanie mamy w stylu nowoczesnym wiem mamy coś takiego: ale wzorów masz teraz mnóstwo. Co do salonu to tam wole mieć trochę mocniejsze oświetlenie.

                            Komentarz


                            • #15
                              Nie jestem specjalnym fanem, ale w niektórych miejscach się po prostu najlepiej sprawdzają.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X