Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezenty na gwiazdkę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prezenty na gwiazdkę

    Witam. Jakie macie pomysły na gwiazdkę?
    Ja zastanawiam się czy nie sprawić dla swojego męża jednego z takich scyzoryków : . Myślicie, że to fajny pomysł na prezent?

  • #2
    Szczerze mówiąc jeszcze nie wiem co będę kupował na prezenty

    Komentarz


    • #3
      Większość prezentów na szczęście udało mi się już kupić. Od dobrych kilku miesięcy przeglądam i oferty sklepów internetowych, żeby wybrać coś dla najbliższych i w tym roku na szczęście nie będę musiała robić tego na ostatnią chwilę

      Komentarz


      • #4
        Hehe napiszcie teraz ile z prezentów spełniło oczekiwania a ile było nietrafionych

        Komentarz


        • #5
          Oj troszkę było nietrafionych, teściowa kupiłam nam z zona deki do krojenie co za beznadzieja

          Komentarz


          • #6
            My w tym roku tzn zeszłym nie robiliśmy sobie prezentów

            Komentarz


            • #7
              herbata?

              No właśnie, Gwiazdka się zbliża. A może jakiś fajny zestaw dla smakosza, np. herbata zapakowana w eleganckie pudełko albo blaszaną puszkę? Taka lepsza, smakowa, z dodatkami, albo liściasta - na wagę, dla prawdziwych koneserów . Do tego jakieś łakocie, wszystko np. w pięknym koszu przewiązane wstążką - no super prezent! Ja polecam herbatę, bo ma fantastycznie właściwości zdrowotne: . Taki prezent więc, jest nie tylko przyjemny, ale i pożyteczny .
              Ostatnio edytowany przez bonna; 10.12.2014, 07:57.

              Komentarz


              • #8
                Dziewczęta, co sądzicie, żeby mamie sprezentować suszarkę na święta? Korzysta często, więc na pewno się przyda, ale czy taka suszarka może kobietę ucieszyć?

                Komentarz


                • #9
                  Myślicie iż na Swięta dobrmy pomysłem będzie kupno prestiżowej skuienki Moja siostra za rok ma wesele i chciałbym jej już sprezentować jako prezent. Wiem iż każda Panna powinna samemu sobie dobierać wystrój jednak pomyślałem iż może być to bardzo miła niespodzianka : )

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez bialyever Zobacz posta
                    Myślicie iż na Swięta dobrmy pomysłem będzie kupno prestiżowej skuienki Moja siostra za rok ma wesele i chciałbym jej już sprezentować jako prezent. Wiem iż każda Panna powinna samemu sobie dobierać wystrój jednak pomyślałem iż może być to bardzo miła niespodzianka : )
                    Za rok? Wydaje mi sie ze lepiej poczekac i kupic cos innego.

                    Ja swojemu synowi sprezentowalem tableta

                    Komentarz


                    • #11
                      Moim zdaniem nie ma na co czekać tak wtedy będę wiecznie odkładać pieniądze : )

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja dostałam kilka fajnych książek i , na którą od dłuższego czasu ostrzyłam sobie pazurki . Swoim bliskim kupowałam z kolei to, co wiedziałam, że chcieliby dostać - koszule, sweterki, figi, alkohol i słodycze, a także biżuterię.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja dostałam bardzo fajne talerzyki ozdobne z melaminy od swojej mamy One nadały trochę kolorytu mojej kuchni i dzieci bardzo lubią takie kolorowe kubeczki, sztućce itd Mama to zmawiała ze strony , więc jeżeli chcielibyście kiedyś komuś zrobić fajny prezent lub sobie samej kupić coś takiego to polecam Ogólnie to właśnie mają tam pełno ozdobnych gadżetów do naszych kuchni

                          Komentarz


                          • #14
                            Moim najlepszym prezentem na święta jaki otrzymałam był super laptop taki jak te w rankingu laptopów

                            Komentarz


                            • #15
                              Rzeczywiście całkiem fajnie Ci się trafiło

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X