Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wybielanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wybielanie

    hej, co powiecie o systemie white idol ? Może jakaś osoba go próbowała, a ja potrzebuje opini na temat tego srodka bo mam okazje go tanio kupic tutaj . I nie wiem czy sie opłaca czy nie ?

  • #2
    Akurat tego nie próbowałam ale nie wierzę w skuteczność takiego preparatu, nie ma to jak wybielanie zębów u dentysty

    ________________
    Polecam portal

    Komentarz


    • #3
      Ja wybieliłem zęby pastą i działa!
      Wybielanie u dentysty? Szkoda kasy!

      Komentarz


      • #4
        A moim zdaniem właśnie najskuteczniejsze jest wybielanie zębów u dentysty.
        ____________________________
        w Warszawie

        Komentarz


        • #5
          re

          Wybielanie zębów uważam za stratę czasu - jeśli nie usuniecie bezpośredniej przyczyny brzydkiego wyglądu waszych zębów, to tak naprawdę nigdy przez dłuższy okres czasu nie utrzymacie ich we właściwym stanie...

          Komentarz


          • #6
            Biała perła daje dobre rezultaty, ale musisz ciągle powtarzać wybielanie, bo inaczej efekty szybko znikają.

            Komentarz


            • #7
              Mi się wybielaanie kojarzy z białą poduszką. Ah, kocham schować się mógłbym cały kupić takich towarow. Może brzmi to trochę bez sensu, ale byłem dopiero co u dentysty i jeszcze znieczulenie na mnie działa, więc nie myślę trzeźwo hihi.

              Komentarz


              • #8
                Sama póki co nie mam takiej potrzeby, ale moja przyjaciółka wybielała zęby u dentysty i była bardzo zadowolona z efektów. Nie wiem niestety jaką metodą.

                Komentarz


                • #9
                  Jeśli w ogóle wybielać, to tylko u dentysty, ale to przyjemność dla tych, którzy nie mają na co dzień kontaktu z używkami typu kawa, herbata, papierosy, wino. Jak się ich używa, to zęby bardzo szybko wracają do poprzedniego stanu.

                  Komentarz


                  • #10
                    Sama bym raczej nie brała się za wybielanie zębów (chyba, że mój dentysta by mi coś polecił). Najlepiej i najbezpieczniej jednak chyba zaufać specjaliście.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja zamierzam wybielać lampa i widziałam efekty są naprawdę dobre, ale samemu nie polecam

                      Komentarz


                      • #12
                        Moim zdaniem, te wszystkie preparaty nic nie dają. Nie ma to jak wybielanie zębów u dentysty tylko wtedy ma się pewność, że wybielanie przyniesie efekt. Ja wybielałam zęby w klinice Herckadent w Gliwicach i efekt utrzymuje się już od kilku miesięcy. Nie ma eksperymentować z pastami i żelami, bo one tylko niszczą szkliwo, należy od razu iść do specjalisty.

                        Komentarz


                        • #13
                          Oczywiście, że samemu nie powinno się wybielać, bo w ten sposób można sobie jeszcze zniszczyć zęby.

                          Komentarz


                          • #14
                            Też tak sądzę. Lepiej zadbać o zęby idąc do dentysty. Można wykonać najpierw piaskowanie lub skaling, a potem wybielać.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja mam pastę z węglem. Śmiesznie wygląda, ale działa niesamowicie.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X