Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wybielanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Naprawdę? A to jest jakiejś konkretnej firmy? W drogeriach można ją kupić czy raczej w aptece?

    Komentarz


    • #17
      Nie znam. Pasty nigdy nie dały mi zadowalającego efektu a korzystałam na prawdę z wielu. Zobacz . Robiłam tam rok temu a efekt dalej jest taki sam jak zaraz po zabiegu

      Komentarz


      • #18


        Klinika dentystyczna w Łodzi zajmuje się endodoncją, implantologią i leczeniem kanałowym. Polecamy licówki oraz korony zębowe. Oferują tez wybielanie nakładkowe.

        Komentarz


        • #19
          Podbijam nieco temat jest coś nowego ciekawego na rynku do wybielania zębów?



          kanitech.pl

          Komentarz


          • #20
            Ja polecam pasty WhiteON Double White i Black Gold(z węglem aktywnym) - u mnie już spora poprawa

            Komentarz


            • #21
              Zawsze po wybielaniu mam obolałe dziąsła. Ulge przynosi mi smarowanie ich żelem na ząbkowanie dla dzieci typu Viburgel

              Komentarz


              • #22
                Cześć, zdecydowałam się na wybielanie zębów przed ślubem. Nie radziłabym tego robić na własną rękę. Można sobie więcej narobić szkody niż pożytku. Dlatego zdecydowałam się skorzystać z profesjonalisty i trafiłam z polecenia na klinikę w Gdyni: [url]https://balticorthoclinic.pl/[/url] Bardzo polecam. Oprócz tego, że są to wybitni specjaliści to ceny mają konkurencyjne. Pozdrawiam.

                Komentarz


                • #23
                  Jestem w trakcie planowania wybielania moich zębów i szukam polecenia dobrego dentysty w Gdyni, który oferuje profesjonalne usługi w tej dziedzinie. Czy ktoś z Was miał już okazję skorzystać z usług dentysty [url]https://balticorthoclinic.pl/[/url] Jeśli tak, to czy moglibyście podzielić się swoimi doświadczeniami? Bardzo zależy mi na znalezieniu specjalisty, który jest kompetentny, dokładny i zapewnia wysoką jakość usług. Dziękuję z góry za pomoc i życzę wszystkim udanego dnia!

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X