Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Prawie wszystkie elektryczne szczoteczki firmy oral-b sa dobre, osobiscie mam i nie narzekam.

    Komentarz


    • #17
      Ta jest najlepsza.
      Koszt oryginalnych końcówek to około 50zł za 3 sztuki - nie mało patrząc na cenę całej szczoteczki no ale generalnie końcówki do szczoteczek elektrycznych tyle kosztują.

      Komentarz


      • #18
        Najlepiej to spytać się swojego jaką szczoteczkę wybrać. Bo wiele zależy od tego, jakie ma się dziąsła.

        Komentarz


        • #19
          Ja również mam Oral- B i dla mnie jest wystarczająca.

          Komentarz


          • #20
            Czy ktoś używa tu innych szczoteczek niż Oral-B ? Bo wygląda jakby prawie mieli monopol na rynku...

            Komentarz


            • #21
              A ja powiem tak, dzięki temu portalowi i temu postowi właśnie kupuję sobie szczoteczkę elektryczną, jakiś czas poużywam i zobaczę czy starcza czy kupić lepszą.

              Komentarz


              • #22
                Tak jak już wspominałem... Znaczenie ma pasta, nie szczoteczka. Odpowiednia jest ta - I ona daje fajne efekty - zmianę zauważysz samodzielnie, gołym okiem, po kilku tygodniach stosowania pasty.

                Komentarz


                • #23
                  zagadzam sie z przed mowca pasta ajona wymiata natomist jeśli chodzi o oral-b to myśle ze zwykła szczoteczka vitality wystraczy można ja kupic za ok 60 zł, uzywałem przez jakies 2 lata az w koncu kupiłem sobie szczoteczke soniczną i jest o niebo lepsza od oral-b \, pozdrawiam

                  Komentarz


                  • #24
                    Ja obecnie korzystam z takiej szczoteczki elektrycznej:

                    Braun Triumph 5000 - naprawdę rewelacyjny sprzęt, bardzo dokładnie czyści zęby. Nie jest wprawdzie tani ale moim skromnym zdaniem warto jest zainwestować pieniądze w coś takiego i cieszyć się potem zdrowym i białym uśmiechem
                    Razem z żoną korzystamy z tej samej szczoteczki - oczywiście mamy swoje osobne końcówki.
                    Pozdrawiam.
                    Ostatnio edytowany przez miloasz; 10.02.2014, 13:35.

                    Komentarz


                    • #25
                      Dalej twierdzę, że wystarczy podstawowa szczoteczka - o ile tylko pielęgnacja będzie systematyczna, to nie powinniście mieć ze swoimi zębami jakichkolwiek problemów.

                      Komentarz


                      • #26
                        Polecam szczoteczkę Braun Professional Care 500, używam jej od kilku miesięcy i jestem zadowolony, polecam też ten , który także wspomina o tej szczoteczce.

                        Komentarz


                        • #27
                          Moim zdaniem nie ma znaczenia jaka to będzie dokładnie szczoteczka, aby tylko pasta była w żelu - zresztą sami sobie porównajcie jakie efekty będziecie mieli przy paście w żelu, a jakie przy normalnej, gęstej paście - to ogromna różnica.

                          Komentarz


                          • #28
                            Zgadzam się z midelem. Szczoteczka nie jest aż tak mega ważna przy higienie jamy ustnej. Ja stosuję zwykłą, analną, tylko, że raczej wolę te 360 stopni, bo lepiej jednak czyszczą niż te najzwyklejsze, można nimi też dbac o język i policzki. Ale kluczem jest regularność i dobra pasta.

                            Komentarz


                            • #29
                              hmm... sam nie wiem, pracowałem przez dłuższy czas w sklepie ze sprzętem do higieny jamy ustnej i testowałem co tylko się dało i powiem szczerze, że jedynie dla mojej japy to ultradźwiękowy megasonex. Drogi, ale w mojej opinii wart swojej ceny. Powiedziałbym nawet że bardzo wart. Po rotacyjnych wiecznie miałem zapalenie dziąseł po sonicznych krwawienie. Manualna odsłania mi szyjki zębowe bo nie umiem myć tym ruchem wymiatającym. Uczę się dobre pół roku i dalej nie tak jak trzeba, no i czyszczenie przestrzeni między zębowych nicią dentystyczną skutecznie mnie zniechęca do manualnej.

                              Komentarz


                              • #30
                                Dokładnie. Obowiązkowe mycie 3 razy dziennie to nie jest jakieś wielkie wyzwanie. Myślę, że z tym chyba każdy bez jakichkolwiek problemów może sobie poradzić, prawda?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X