Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

    Obecnie mam elektryczną z Oral-B Vitality Braun. Używam jej 2 lata. Chcę kupić coś nowego, lepszego. Najlepsza partia jaką znalazłem to chyba Philips Sonicare. Warto płacić tyle za szczoteczkę? Czy rzeczywiście jest taka dobra, nie chce mi się wierzyć. Chciałbym wybielić zęby bo rzuciłem palenie, jestem młody, 22 lata, paliłem około 3 lat. Czy taka soniczna szczoteczka faktycznie wybiela zęby? Proszę o pomoc.

  • #2
    Ja używam normalnej, bo od elektrycznej dziąsła mi się skurczyły.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Jimix Zobacz posta
      Obecnie mam elektryczną z Oral-B Vitality Braun. Używam jej 2 lata. Chcę kupić coś nowego, lepszego. Najlepsza partia jaką znalazłem to chyba Philips Sonicare. Warto płacić tyle za szczoteczkę? Czy rzeczywiście jest taka dobra, nie chce mi się wierzyć. Chciałbym wybielić zęby bo rzuciłem palenie, jestem młody, 22 lata, paliłem około 3 lat. Czy taka soniczna szczoteczka faktycznie wybiela zęby? Proszę o pomoc.
      też zmienialem ostatnio szczoteczkę i widziałem tego philipsa, ale wydawała mi się zbyt droga, a w wybielanie to tak średnio wierzę ... pewnie to tylko chwyt marketingowy, w stylu reklam past do zębów - że dziala 24h na dobę * (a w podpisie przy * jest info, ze zakładając że myje się zęby 2 razy dziennie )

      Ostatecznie kupiłem i jak na razie jestem zadowolony ...

      Komentarz


      • #4
        Ja kupiłam Oral B Brown, wytrzymuje ze spokojem tydzień przy myciu dwa razy dziennie po dwie minuty. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, co nie zmienia faktu, że póki co mycie nią idzie mi jakieś strasznie koślawo bo wszystkie moje są zawsze ufajdane pastą :/... Gorzej niż dziecko bez śliniaczka! Ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

        Komentarz


        • #5
          Proszę wziąć pod uwagę, że elektryczna szczoteczka to duży koszt bo firmy nabijają sobie końcówkami, gdy sama baza jest stosunkowo tania.

          Komentarz


          • #6
            Ja używam Braun Oral B Triumf Polecam bardzo dobra Chociaż muszę przyznać, że zakup szczoteczki elektrycznej nie jest taki prosty jak np. sklepy mogą być ciutka nie pewne, mimo wszystko ja się na taki zakup zdecydowałam. Cena była lepsza, a towar taki sam

            Komentarz


            • #7
              szczoteczka

              Pół roku temu wpadłam niemalże z płaczem do zaprzyjaźnionej dentystki. Za miesiąc mialam brać ślub a moje zęby były w TRAGICZNYM stanie. Używałam super wybielajacych past i różnych szczoteczek i nic. Na zabieg nie było mnie stać bo większość pieniędzy włożyliśmy w wesele. Koleżanka poleciła mi i nie zawiodła mnie. Do ślubu szłam z o wiele bielszymi zębami niż miałam miesiąc wcześniej

              Komentarz


              • #8
                Ja używam Braun Pulsonic co prawda droga ale warto było bardzo sobie chwalę i jestem zadowolony

                Komentarz


                • #9
                  Ja używam szczoteczki Brauna i jestem bardzo zadowolona. Sprawuje się całkiem nieżle.
                  __________________
                  - dobre patelnie, zobacz koniecznie !

                  Komentarz


                  • #10
                    Przez długi czas paliłem papierosy i zależało mi na wybieleniu zębów dlatego kupiłem szczoteczkę poza nią mam też Philips Sonicare i obie są wg mnie bardzo dobre

                    Komentarz


                    • #11
                      Oral-b mają najlepszą renomę na rynku, a jak końcówka nie ta to łatwo wymienić na inną

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja tez jestem bardzo zadowolona ze szczoteczki Oral-b, więc jak najbardziej polecam.

                        Komentarz


                        • #13
                          A ja jestem tradycjonalistką i nie potrafię przekonać się do tych szczoteczek, używam zwykłej plus nici dentystycznej i płynu do higieny jamy ustnej :P

                          Komentarz


                          • #14
                            Szczoteczka do zębów

                            Polecam szczoteczkę z firmy braun, jest to firma która specjalizuje się w tej branży i oczywiście nie będzie później problemu z wymiennymi szczoteczkami. Najlepiej wybrać taką która ma więcej obrotów, bo jej skuteczność jest o wiele wyższa.
                            ________________________________________
                            Okazje cenowe

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja używam szczoteczki firmy Braun i jestem z niej bardzo zadowolona.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X