Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    hej, a dla dziecka? Warto kupić tą szczoteczkę:
    na razie to mleczaki, ale wiadomo, pielęgnacja ząbków jest ważna od małego, bo czym skropuka nasiąknie...

    Komentarz


    • #47
      Dla dziecka? Trudno wskazać. Ktoś ma jakiś pomysł?

      Komentarz


      • #48
        Może warto byłoby się jeszcze zapytać dentysty o opinię? On z pewnością coś poradzi.

        Komentarz


        • #49
          Też mi się tak wydaje. A Wy jakich używacie?

          Komentarz


          • #50
            Ja mam obecnie zwykła szczoteczkę z oral b. Elektroniczna mi się zepsuła i szukam teraz czegoś nowego.

            Komentarz


            • #51
              Ja mam szczoteczkę Oral B Professional Care Triumph 5000 - to chyba najlepsza szczoteczka tej firmy, ale i też najdroższa. Podobno wykonuje nawet do 40 tysięcy ruchów pulsacyjnych na minutę i około 9000 ruchów oscylacyjnych na minutę. Tutaj znalazłam porównanie najpopularniejszych modeli z Oral B.

              Komentarz


              • #52
                Ja się zastanawiam nad soniczną. Tylko ceny mają zabójcze... Warto?

                Komentarz


                • #53
                  Możesz zajrzeć do RTV mają dość konkurencyjne ceny. Jeśli chcesz się dowiedzieć przeczytaj opinie ekspertów w tej dziedzinie.
                  Ostatnio edytowany przez bracis; 15.02.2016, 20:51.

                  Komentarz


                  • #54
                    Ja też mam szczoteczkę Oral B Professional - jestem z niej zadowolony. Cała resztę szczoteczek, zwłaszcza te ręczne można co najmniej wywalić na śmieci lub załatwić to przez firmę
                    Ostatnio edytowany przez danny123456; 17.02.2016, 16:55.

                    Komentarz


                    • #55
                      Ja tam wole ręczną szczoteczke. Nie ma jak porządne szorowanie zębów

                      Komentarz


                      • #56
                        Tylko, że taką zwykłą szczoteczką nie wyczyścisz tych zębów bardzo dokładnie. Elektryczna lepiej się sprawdza.

                        Komentarz


                        • #57
                          Szczoteczka

                          Mnie mycie zębów tradycyjnymi szczoteczkami na pewno nie wystarczy. Zawsze odnoszę wrażenie, że jednak nie zbyt dokładnie je domywam. W związku z czym pomyślałam sobie ostatnio, że zainwestuję w tego rodzaju szczoteczkę soniczną . Przede wszystkim posiada kilka programów mycia zębów, a co więcej zawsze można ją zabrać na dowolne wyjazdy, bowiem w zestawie znajduje się praktyczne etui.

                          Komentarz


                          • #58
                            A ja aktualnie mam tradycyjną i nie bardzo się orientuję w elektrycznych :P

                            Komentarz


                            • #59
                              ja wole takie bez wymiennych baterii tylko akumulatorek i do prądu się podłącza to dosyć duża oszczędność.

                              -

                              Komentarz


                              • #60
                                dobra pasta

                                Sama szczoteczka zębów nie wybieli. Trzeba do tego zrezygnować z produktów, które zabarwiają zęby (papierosy, kawa, herbata, niektóre potrawy) i do tego zaopatrzyć się w dobrą pastę wybielającą. Polecam pasty z superusmiech.pl bo sam ich używam i sobie chwalę. Ja jeszcze korzystam z tradycyjnych szczoteczek ale curaprox a nie marketowych. Nawet jak kupisz szczoteczkę soniczną to i tak byś musiał korzystać z dobrych past, także nie wiem czy nie lepiej zaoszczędzić i kupić tradycyjną szczoteczkę tylko że lepszą.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X