Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • TomaszB
    odpowiedział(a)
    Zgadzam się z midelem. Szczoteczka nie jest aż tak mega ważna przy higienie jamy ustnej. Ja stosuję zwykłą, analną, tylko, że raczej wolę te 360 stopni, bo lepiej jednak czyszczą niż te najzwyklejsze, można nimi też dbac o język i policzki. Ale kluczem jest regularność i dobra pasta.

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem nie ma znaczenia jaka to będzie dokładnie szczoteczka, aby tylko pasta była w żelu - zresztą sami sobie porównajcie jakie efekty będziecie mieli przy paście w żelu, a jakie przy normalnej, gęstej paście - to ogromna różnica.

    Zostaw komentarz:


  • takigrat
    odpowiedział(a)
    Polecam szczoteczkę Braun Professional Care 500, używam jej od kilku miesięcy i jestem zadowolony, polecam też ten , który także wspomina o tej szczoteczce.

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    Dalej twierdzę, że wystarczy podstawowa szczoteczka - o ile tylko pielęgnacja będzie systematyczna, to nie powinniście mieć ze swoimi zębami jakichkolwiek problemów.

    Zostaw komentarz:


  • miloasz
    odpowiedział(a)
    Ja obecnie korzystam z takiej szczoteczki elektrycznej:

    Braun Triumph 5000 - naprawdę rewelacyjny sprzęt, bardzo dokładnie czyści zęby. Nie jest wprawdzie tani ale moim skromnym zdaniem warto jest zainwestować pieniądze w coś takiego i cieszyć się potem zdrowym i białym uśmiechem
    Razem z żoną korzystamy z tej samej szczoteczki - oczywiście mamy swoje osobne końcówki.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowany przez miloasz; 10.02.2014, 12:35.

    Zostaw komentarz:


  • michu
    odpowiedział(a)
    zagadzam sie z przed mowca pasta ajona wymiata natomist jeśli chodzi o oral-b to myśle ze zwykła szczoteczka vitality wystraczy można ja kupic za ok 60 zł, uzywałem przez jakies 2 lata az w koncu kupiłem sobie szczoteczke soniczną i jest o niebo lepsza od oral-b \, pozdrawiam

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    Tak jak już wspominałem... Znaczenie ma pasta, nie szczoteczka. Odpowiednia jest ta - I ona daje fajne efekty - zmianę zauważysz samodzielnie, gołym okiem, po kilku tygodniach stosowania pasty.

    Zostaw komentarz:


  • kobyleski.jan
    odpowiedział(a)
    A ja powiem tak, dzięki temu portalowi i temu postowi właśnie kupuję sobie szczoteczkę elektryczną, jakiś czas poużywam i zobaczę czy starcza czy kupić lepszą.

    Zostaw komentarz:


  • katanna
    odpowiedział(a)
    Czy ktoś używa tu innych szczoteczek niż Oral-B ? Bo wygląda jakby prawie mieli monopol na rynku...

    Zostaw komentarz:


  • janka76
    odpowiedział(a)
    Ja również mam Oral- B i dla mnie jest wystarczająca.

    Zostaw komentarz:


  • anka999
    odpowiedział(a)
    Najlepiej to spytać się swojego jaką szczoteczkę wybrać. Bo wiele zależy od tego, jakie ma się dziąsła.

    Zostaw komentarz:


  • dentyst
    odpowiedział(a)
    Ta jest najlepsza.
    Koszt oryginalnych końcówek to około 50zł za 3 sztuki - nie mało patrząc na cenę całej szczoteczki no ale generalnie końcówki do szczoteczek elektrycznych tyle kosztują.

    Zostaw komentarz:


  • Kacper994
    odpowiedział(a)
    Prawie wszystkie elektryczne szczoteczki firmy oral-b sa dobre, osobiscie mam i nie narzekam.

    Zostaw komentarz:


  • Koniczynka
    odpowiedział(a)
    Ja używam szczoteczki firmy Braun i jestem z niej bardzo zadowolona.

    Zostaw komentarz:


  • tutaj-tanio.pl
    odpowiedział(a)
    Szczoteczka do zębów

    Polecam szczoteczkę z firmy braun, jest to firma która specjalizuje się w tej branży i oczywiście nie będzie później problemu z wymiennymi szczoteczkami. Najlepiej wybrać taką która ma więcej obrotów, bo jej skuteczność jest o wiele wyższa.
    ________________________________________
    Okazje cenowe

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X