Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Samip
    odpowiedział(a)
    Mam tą najprostszą z oral b, bo na taką mnie stać, ale sprawdza się bardzo fajnie

    Zostaw komentarz:


  • singnoral
    odpowiedział(a)
    Ja używam normalnej szczoteczki Curraprox.

    Zostaw komentarz:


  • Patinka
    odpowiedział(a)
    A co sądzicie o szczoteczkach sonicznych? Słyszałam, że są o wiele bardziej skuteczne niż elektryczne.

    Zostaw komentarz:


  • aureliusz7
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez spider Zobacz posta
    Przez długi czas paliłem papierosy i zależało mi na wybieleniu zębów dlatego kupiłem szczoteczkę poza nią mam też Philips Sonicare i obie są wg mnie bardzo dobre

    potwierdzam

    Zostaw komentarz:


  • olu
    odpowiedział(a)
    Ja na Twoim miejscu zainwestowałabym w szczoteczkę soniczną. Jest dużo lepsza, wybiela zęby, poprawia stan dziąseł. Nie uszkadza ich. Ma inne ruchy niż elektryczna, a do tego drgania. Jest przyjemniejsza w użyciu Używam od kilku miesięcy i już wiem że innej nigdy nie kupię.

    Zostaw komentarz:


  • corhia
    odpowiedział(a)
    Nie wiem na jaką szczoteczkę się zdecydować. Wypatrzyłam oral b w dobrej cenie: Jakich Wy używacie?

    Zostaw komentarz:


  • aprasek
    odpowiedział(a)
    Z tego co wiem, to szczoteczka elektryczna a soniczna, czyli ta o którą pytasz się czymś różnią.

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Pasta w koncentracie? A co to takiego? Nie widziałam nigdzie czegoś podobnego.

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    Tak jak już pisalem - szczoteczka elektryczna jak najbardziej na tak, ale wyłącznie w połączeniu z pastą w koncentracie. Wtedy po czasie faktycznie zęby będą wyglądały bez porównania lepiej - wszystko zależy od was.

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    A taka szczoteczka nadaje się też do naturalnych zębów?

    Zostaw komentarz:


  • sebix
    odpowiedział(a)
    szczoteczki

    Mam teraz implanty założone i dostałem od dentysty polecenie zakupu szczoteczki PARO z kilkoma wymiennymi końcówkami, żeby móc czyścić dokładniej właśnie implanty. Powiem wam, że produkt rewelacyjny. Szczoteczkę mam od dwóch miesięcy, regularnie używam i wygląda tak samo, jak po rozpakowaniu Szwajcarska jakość rzuca się wyraźnie w oczy.

    Zostaw komentarz:


  • zbyszek33
    odpowiedział(a)
    szczoteczka oral-b

    Hmmm, ja jednak myślę, że jest najlepsza. Sam zresztą mówisz, że masz ją ponad dwa lata, a to jest chyba najważniejsze, codziennie z niej korzystasz i ani razu cię nie zawiodła.

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Właściwie to masz rację. Nawet jak jesteśmy poza domem, to można to jakoś sensownie ogarnąć.

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    Dokładnie. Obowiązkowe mycie 3 razy dziennie to nie jest jakieś wielkie wyzwanie. Myślę, że z tym chyba każdy bez jakichkolwiek problemów może sobie poradzić, prawda?

    Zostaw komentarz:


  • dentystofobia
    odpowiedział(a)
    hmm... sam nie wiem, pracowałem przez dłuższy czas w sklepie ze sprzętem do higieny jamy ustnej i testowałem co tylko się dało i powiem szczerze, że jedynie dla mojej japy to ultradźwiękowy megasonex. Drogi, ale w mojej opinii wart swojej ceny. Powiedziałbym nawet że bardzo wart. Po rotacyjnych wiecznie miałem zapalenie dziąseł po sonicznych krwawienie. Manualna odsłania mi szyjki zębowe bo nie umiem myć tym ruchem wymiatającym. Uczę się dobre pół roku i dalej nie tak jak trzeba, no i czyszczenie przestrzeni między zębowych nicią dentystyczną skutecznie mnie zniechęca do manualnej.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X