Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • globters
    odpowiedział(a)
    A ja aktualnie mam tradycyjną i nie bardzo się orientuję w elektrycznych :P

    Zostaw komentarz:


  • Sandra44
    odpowiedział(a)
    Szczoteczka

    Mnie mycie zębów tradycyjnymi szczoteczkami na pewno nie wystarczy. Zawsze odnoszę wrażenie, że jednak nie zbyt dokładnie je domywam. W związku z czym pomyślałam sobie ostatnio, że zainwestuję w tego rodzaju szczoteczkę soniczną . Przede wszystkim posiada kilka programów mycia zębów, a co więcej zawsze można ją zabrać na dowolne wyjazdy, bowiem w zestawie znajduje się praktyczne etui.

    Zostaw komentarz:


  • Patinka
    odpowiedział(a)
    Tylko, że taką zwykłą szczoteczką nie wyczyścisz tych zębów bardzo dokładnie. Elektryczna lepiej się sprawdza.

    Zostaw komentarz:


  • alnek148
    odpowiedział(a)
    Ja tam wole ręczną szczoteczke. Nie ma jak porządne szorowanie zębów

    Zostaw komentarz:


  • danny123456
    odpowiedział(a)
    Ja też mam szczoteczkę Oral B Professional - jestem z niej zadowolony. Cała resztę szczoteczek, zwłaszcza te ręczne można co najmniej wywalić na śmieci lub załatwić to przez firmę
    Ostatnio edytowany przez danny123456; 17.02.2016, 15:55.

    Zostaw komentarz:


  • bracis
    odpowiedział(a)
    Możesz zajrzeć do RTV mają dość konkurencyjne ceny. Jeśli chcesz się dowiedzieć przeczytaj opinie ekspertów w tej dziedzinie.
    Ostatnio edytowany przez bracis; 15.02.2016, 19:51.

    Zostaw komentarz:


  • plomba
    odpowiedział(a)
    Ja się zastanawiam nad soniczną. Tylko ceny mają zabójcze... Warto?

    Zostaw komentarz:


  • edytaa89
    odpowiedział(a)
    Ja mam szczoteczkę Oral B Professional Care Triumph 5000 - to chyba najlepsza szczoteczka tej firmy, ale i też najdroższa. Podobno wykonuje nawet do 40 tysięcy ruchów pulsacyjnych na minutę i około 9000 ruchów oscylacyjnych na minutę. Tutaj znalazłam porównanie najpopularniejszych modeli z Oral B.

    Zostaw komentarz:


  • Patinka
    odpowiedział(a)
    Ja mam obecnie zwykła szczoteczkę z oral b. Elektroniczna mi się zepsuła i szukam teraz czegoś nowego.

    Zostaw komentarz:


  • plomba
    odpowiedział(a)
    Też mi się tak wydaje. A Wy jakich używacie?

    Zostaw komentarz:


  • Patinka
    odpowiedział(a)
    Może warto byłoby się jeszcze zapytać dentysty o opinię? On z pewnością coś poradzi.

    Zostaw komentarz:


  • plomba
    odpowiedział(a)
    Dla dziecka? Trudno wskazać. Ktoś ma jakiś pomysł?

    Zostaw komentarz:


  • bąbel
    odpowiedział(a)
    hej, a dla dziecka? Warto kupić tą szczoteczkę:
    na razie to mleczaki, ale wiadomo, pielęgnacja ząbków jest ważna od małego, bo czym skropuka nasiąknie...

    Zostaw komentarz:


  • Samip
    odpowiedział(a)
    Oral B jest całkiem niezła

    Zostaw komentarz:


  • gosi
    odpowiedział(a)
    A ja dopiero jakiś czas temu sprawiłam sobie elektryczną szczoteczkę oraz obecnie żałuję,że nie zrobiłam tego wcześniej bo taka szczoteczka jest bardzo dobrze wykonana oraz o wiele skuteczniej można nią wyczyścić zęby niż tradycyjną szczoteczką tak wiec jestem zdania,zę był to bardzo dobry zakup.
    Kupowałam tutaj:
    - obecnie w sklepie jst bardzo duży wybór szczoteczek. Postawiłam na szoczoteczkę soniczną Slimsonic. Zdecydowanie lepsza jakosć niż szczoteczek w popularnych marketach.
    Ostatnio edytowany przez gosi; 15.01.2016, 10:18.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X