Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wynajem sali na wesele

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wynajem sali na wesele

    Orientujecie się może, gdzie można znaleźć elegancki lokal weselny? Ważne, żeby był ładny i przestronny, ale cena też ma dla mnie duże znaczenie. Narzeczona znalazła parę ciekawych sal na stronie , ale jest tego na tyle dużo, że sam nie wiem co o tym myśleć. Jaka sala będzie Waszym zdaniem najlepsza?

  • #2
    warto tez pomyśleć o odpowiednim ozdobieniu sali, ja na swoje wesele kupiłam girlandy na stól i mnóstwo świec które ładnie się komponowały i przyciągały oko. Dodatkowo kupiłam tez słomki i parasolki do drinków no i serpentyny, żeby w trakcie zabawy co nieco wyrzucić, kazdy się świetnie bawił i był bardzo zadowolony, wiem jedno,że na weselu nie moż ebraknąc wódki muzyki i atrakcji

    Komentarz


    • #3
      Sam lokal to jedno, ale wybierzcie się tam koniecznie na obiad, żeby sprawdzić czy jedzenie jest smaczne.

      Komentarz


      • #4
        Jak najbardziej świetne pomysły tutaj są przedstawione. Oczywiście warto się jednak liczyć również z innymi opcjami.

        Komentarz


        • #5
          kazdy ma inne oczekiwania, jeden wolinowczesnie, inny tradycyjnie, nie da sie tak ogólnie polecic

          Komentarz


          • #6
            dokładnie tak
            Ostatnio edytowany przez awerty; 27.06.2018, 09:24.

            Komentarz


            • #7
              ja swoją salę weselną miałam wynajęta nad morzem w miejscowości Grzybowo i pomimo,że jestem z Katowic, ale mój za to jest właśnie z Grzybowa, to wynajęłam salę w Willi Opal i powiem Wam,ze lepiej trafić nie mogłam, personel był bardzo profesjonalny , bardzo pomagał przy organizacji mojego wesela. Co do samej sali, jest duża i pomieściła dużą liczbe osób. Oczywiście goście spali równiez w tym ośrodku i byli zachwyceni pokojami -piekne i duże wnętrza, ładna łazienka no i tv, więc nikt się nie nudził

              Komentarz


              • #8
                Temat dla mnie odległy, dlatego bardzo pożyteczny. Wezmę pod uwagę wasze sugestie.

                Komentarz


                • #9
                  Wszystko zależy od naszych własnych oczekiwań. W takich sprawach warto wybierać mądrze.

                  Komentarz


                  • #10
                    Mój kumpel w zeszłym roku organizował wesele tutaj: . Impreza wypadła super, mają fajną salę i świetny klimat całego obiektu. Warto jednak dogadać się w sprawie wynajmu dosyć wcześnie, żeby nie było problemu z terminem. Gdzieniegdzie trzeba czekać nawet rok na wolny termin

                    Komentarz


                    • #12
                      Co myślicie o ? Czy to dobry pomysł? Chodziłam ostatnio na wesela, na których taka atrakcja była i goście się dobrze przy tym bawili

                      Komentarz


                      • #13
                        Każdą salę trzeba odpowiednio ustroić. Zainteresujcie się kompleksowymi dekoracjami wesela, ale i także kościoła. Jeżeli o to chodzi to sprawdzoną firmą jest Ich oferta to dekoracje weselne Bielsko, ale i także kompleksowo dekorują sale weselne i kościoły na śląsku.

                        Komentarz


                        • #14
                          A macie już wodzireja albo DJ'a zamówionego?
                          Z tym nie ma co zwlekać, bo później Ci najbardziej warci uwagi są zajęci.
                          Zerknij sobie tu Maciej Wilkanowski DJ MW
                          to naprawdę świetny DJ i jeżeli szukasz kogoś zaufanego to myślę, że dobrze trafiłaś. W końcu wesele swoje ma się tylko raz

                          Komentarz


                          • #15
                            Ja i tak nie jestem za jakimiś weseliskami, nie ma to jak skromny ślub.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X