Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wynajem sali na wesele

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Wynajem sali na wesele nie jest niestety łatwe, niestety trzeba robić to z dużym wyprzedzeniem

    Komentarz


    • #17
      A co odnośnie dekoracji? Czy taki się sprawdzi? Korzystał ktoś z Was może z tego i coś powie na ich temat?

      Komentarz


      • #18
        Warto też organizując wesele zapoznać się z oferta od Według mnie fotobudka to bardzo fajna atrakcja weselna. Goście na pewno będą zadowoleni, ja zawsze robie sobie śmieszne zdjęcia jak na imprezie stoi fotobudka Tu znajdziecie drewnianą, oryginalną fotobudkę.

        Komentarz


        • #19
          I had my wedding room on the shoreline in Grzybów and despite the fact that I am from Katowice, but mine is from Grzybów, I rented a room at Willa Opal and I will reveal to you that I could not find a better place, the staff was fluent, efficiently arranged for my wedding. As for the room itself, it is huge and has a huge number of people.
          Ostatnio edytowany przez oliviaivy337; 01.09.2019, 16:16.

          Komentarz


          • #20
            Najlepsza to zdecydowanie stara garbarnia. Byłem tam na dwóch weselach i za każdym razem co raz bardziej rozkochiwałem się w tym miejscu. Już wiem gdzie sam się będę żenić

            Komentarz


            • #21
              Ciekawe ile kosztuje wynajem takiej sali...

              Komentarz


              • #22
                A ja jestem ciekawy ile kosztuje wynajem takiej sali.

                Komentarz


                • #23
                  Co prawda organizatorzy wesel czyli nieraz krzyczą sobie dość sporą sumę za samą organizację wesela ale jednak mnie to nie wystraszyło i poszłam na spotkanie zapoznawcze z taką firmą. Przygotowali dla mnie naprawdę super propozycje które cenowo też nie wyglądały aż tak strasznie dlatego zdecydowałam się na jedno z nich.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X