Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomóż dzieciom z domu dziecka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pomóż dzieciom z domu dziecka

    Witam serdecznie,
    To jest nietypowe ogłoszenie o charakterze społecznym. Zakładam, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat nieco inny niż zwykłe dyskusje na forum.
    Mianowicie fundacja Training Projects, z którą współpracuję zaprasza każdego zainteresowanego do jesiennej akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeżeli w ramach działań społecznych w swojej firmie wspierasz domy dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy. Wszystkie szkolenia finansuje nasza fundacja. W naszym serwisie www więcej informacji :
    Pozdrawiam,
    Rafal
    PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako darmowej promocji – chodzi o akcję charytatywną dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

  • #2
    Na Facebooku ruszyla od dziś akcja charytatywna, w której można pomóc dzieciom z Domu Dziecka. warto wziąć w niej udział - to nic nie kosztuje, a naprawdę mozna pomóc. Firma Paso ufunduje wskazanemu przez użytkowników Facebooka Domowi Dziecka 30 kompletów szkolnych. Akcja nosi tytuł "PASOwanie na ucznia" i jest dostępna tutaj: facebook.com/plecaki cBardzo podoba mi się pomoc dzieciom, w każdej formie, jeśli tylko mogę to pomagam Ostatnio wpadłam jeszcze na taki artykuł, warto poczytać i dowiedzieć się, jak można pomóc dzieciom z domów dziecka, przeczytajcie - pomoc dzieciom z domów dziecka.

    Komentarz


    • #3
      Fajnie, przydadzą mi się takie informacje o alternatywnych formach pomocy, bo jak chciałam kiedyś oddać ubrania i zabawki do domu dziecka, to nikt nie chciał ich tam przyjąć... Podobno dzieci wszystko mają i to nowe, a nie z drugiej ręki.

      Komentarz

      Pracuję...
      X