Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomóż dzieciom z domu dziecka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Pomóż dzieciom z domu dziecka

  Witam serdecznie,
  To jest nietypowe ogłoszenie o charakterze społecznym. Zakładam, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat nieco inny niż zwykłe dyskusje na forum.
  Mianowicie fundacja Training Projects, z którą współpracuję zaprasza każdego zainteresowanego do jesiennej akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeżeli w ramach działań społecznych w swojej firmie wspierasz domy dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy. Wszystkie szkolenia finansuje nasza fundacja. W naszym serwisie www więcej informacji :
  Pozdrawiam,
  Rafal
  PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako darmowej promocji – chodzi o akcję charytatywną dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

 • #2
  Na Facebooku ruszyla od dziś akcja charytatywna, w której można pomóc dzieciom z Domu Dziecka. warto wziąć w niej udział - to nic nie kosztuje, a naprawdę mozna pomóc. Firma Paso ufunduje wskazanemu przez użytkowników Facebooka Domowi Dziecka 30 kompletów szkolnych. Akcja nosi tytuł "PASOwanie na ucznia" i jest dostępna tutaj: facebook.com/plecaki cBardzo podoba mi się pomoc dzieciom, w każdej formie, jeśli tylko mogę to pomagam Ostatnio wpadłam jeszcze na taki artykuł, warto poczytać i dowiedzieć się, jak można pomóc dzieciom z domów dziecka, przeczytajcie - pomoc dzieciom z domów dziecka.

  Komentarz


  • #3
   Fajnie, przydadzą mi się takie informacje o alternatywnych formach pomocy, bo jak chciałam kiedyś oddać ubrania i zabawki do domu dziecka, to nikt nie chciał ich tam przyjąć... Podobno dzieci wszystko mają i to nowe, a nie z drugiej ręki.

   Komentarz

   Pracuję...
   X