Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobry biznes

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Serdecznie polecam

    Komentarz


    • #62
      Jakie macie jeszcze pomysły?

      Komentarz


      • #63
        Duzo jest fajnych biznesów jak zespół jest zgrany i potrafi ze sobą fajnie współpracować. To można sporo zdziałać. Warto tez pracowników doceniać i nagradzać. Tutaj można nabyc na przykład dyplomy biznesowe. Fajny prezent a nie kosztuje dużo.

        Komentarz


        • #64
          Jeżeli prowadzicie własny, dobry biznes to nie możecie zapomnieć o . Dzięki temu Wasi pracownicy będą pracować znacznie lepiej.

          Komentarz


          • #65
            Dla mnie praca z młodymi ludźmi to dobry biznes.

            Komentarz


            • #66
              Za mną od zawsze chodziła chrapka na włoską restaurację

              Komentarz


              • #67
                Wydaje mi się, że dochodowym biznesem jest dom pogrzebowy.

                Komentarz


                • #68
                  jest popyt jest podaż

                  Komentarz


                  • #69
                    Myślę, że kantor wymiany walut jest dobrym pomysłem

                    Komentarz


                    • #70
                      Uważam, że bardzo dobrym pomysłem na biznes jest prowadzenie własnego magazynu. Obecnie dużo ludzi decyduje się na tzw. e-commerce i potrzebują przestrzeni gdzie mogliby przetrzymywać swoje produkty. Oczywiście będzie trzeba również zdecydować się na wiele rozwiązań, które pomogą w zarządzaniu takim magazynem jak etykiety samoprzylepne z . Myślę, że dzięki temu wszystko będzie pracowało na sto procent!

                      Komentarz


                      • #71
                        Wydaje mi się, że jeśli potrafimy odpowiednio zarządzać to tak naprawdę każdy biznes będzie dobry. Ja na przykład zacząłem od projektowania i drukowania małych plakatów, a teraz jestem wielką firmą, która zajmuje się tym na skalę europejską. Oczywiście spotkać się tutaj można z wieloma trudnościami jak np. zarządzanie kadrami, ale na całe szczęście znalazłem jakiś czas temu program kadrowy . Teraz już niczego się nie boję

                        Komentarz


                        • #73
                          Razem z bratem prowadzę salon fryzjerski, dobrze nam idzie, ale strzałem w 10 okazało się wprowadzenie zabiegu keratynowego wykonywanego za pomocą keratyny Amazon Keratin Klienci mogą skorzystać z 3 keratyn np. winogronowa najsilniej działająca keratyna, a efekt jej działania utrzymuje się aż do 6 miesięcy, czekoladowa utrzymuje się do 3 miesięcy i pozostawia delikatne fale oraz jabłkowa eliminuje puszenie się włosów, efekt utrzymuje się ok. 2 miesięcy. Dodatkowo świetnie się rozporwadza i ładnie pachnie - klienci zadowoleni a my jeszcze bardziej

                          Komentarz


                          • #74
                            Biznes to jedno, ale warto własnie odpowiednio wyposażyć swój interes, na przykład ja, jak założyłam swój lokal cukierniczy to od razu zainwestowałam już na lato w gałkownice do lodów potrzebne dodatki i konkretne więc naprawdę było warto. Dodatkowo bede jeszcze kupować inne produkty tego typu u nich bo nie mam sporo akcesorii

                            Komentarz


                            • #75
                              jak macie swój magazyn, to warto zainwestować również w niektore produkty na magazyn, na przykład bardzo dobre jest zainwestowanie w regały magazynowe zwłaszca jak je macie w dobrej i konkretnej oraz solidnej cenie

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X