Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobry biznes

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    strona o grach wydaję się też być dobrym biznesem


    __________________________________________________ ________

    Komentarz


    • #47
      Przemysł farmaceutyczny i tak robi największy hajs

      _______________________________

      Komentarz


      • #48
        Teraz każdy zastanawia się nad jakimś dobrym biznesem który dałby jakieś konkretnie pieniądze które wystarczyły by na życie i na przyjemności. Ostatnio znalazłem na internecie i zastanawiam się do jakiego biznesu najbardziej by mi się to przydało.
        Ostatnio edytowany przez sylwester3321; 20.03.2019, 08:18.

        Komentarz


        • #49
          Czasami nawet z pozoru dobry biznes trzeba będzie zamknąć. Wtedy na pewno warto rozważyć możliwość ogłoszenia upadłości konsumenckiej: . Dotyczy ona osób prywatnych, które nie są właścicielami firmy, więc jeśli macie biznes najpierw musicie zamknąć działalność.

          Komentarz


          • #50
            W biznesie przydaje się zadbać o zaplecze technologiczne. Na przykład w gastronomii taka myjka do pojemników może być przydatna.

            Komentarz


            • #51
              witam,
              ja marzę, aby zostać dekarzem. Niedawno u mnie na działce stawali dwa domy i później ekipa z wykonywała dach. To świetna robota, przy okazji dodam, że firma Traffic ma wysokiej jakości pokrycia dachowe i zna się na robocie! pozdrawiam

              Komentarz


              • #52
                Dobry biznes na pewno jest przemyślany, bo lepiej brać się za coś, co się rozumie. Inna sprawa to także kwestie prawne i przepisy, którym się podlega, tutaj też trzeba się orientować. Zalicza się do tego choćby prawo telekomunikacyjne, któremu podchodzą firmy: . Dobrze jest wiedzieć, co określają ustawy i czego dokładnie to dotyczy, żeby nie mieć kłopotów.

                Komentarz


                • #53
                  Coraz więcej ludzi decyduje się na własny biznes... a mi tam jest dobrze na etacie. Pracuje od poniedziałku do piątku, nie muszę się niczym martwić, pensję mam regularną i mam spokój :P niemniej podziwiam ludzi, którzy działają i walczą o swoje biznesy!

                  Komentarz


                  • #54
                    ja na ten przykład prowadzę niewielką firmę ale czekają mnie nogocjacje z klientami i zastanawiam sie jak je przeprowadzać. Wyczytałam w artykule o kilku przyadtnych tpiach i teraz się zastanawiam jak je wprowadzić w życie. Jakieś ciekawe wasze wskazówki może?

                    Komentarz


                    • #55
                      Widzę, że nie tylko ja lubię czytać przeróżne blogi i artykuły biznesowe. Teraz niedawno znalazłam świetny temat o stronach docelowych i landing page. wydaje mi się, że niektórych z Was na pewno ten temat zaciekawi.

                      Komentarz


                      • #56
                        Miałem kiedyś pomysł na dobry biznes, niestety wszystko skończyło się na tym że nie miałem środków finansowych na wcielenie pomysłu z życie. Teraz jest o wiele łatwiej, są , kredyt bankowe i inne.

                        Komentarz


                        • #57
                          Faktycznie, ciekawy ten blog.

                          -----

                          Komentarz


                          • #58
                            Bez względu na to, jaki biznes prowadzicie, warto byłoby się zaznajomić z tematem umów elektronicznych: . To wygodny sposób na zawieranie współpracy, zwłaszcza z zagranicznymi partnerami.

                            Komentarz


                            • #59
                              Dla mnie dobry biznes to nie tylko dochodowy biznes, ale i także wygodny Ja tak raczej staram się wybierać działaniami żeby nie przemęczyć się jeszcze zbytnio Tu myślę, że fajną opcją będzie własny sklep internetowy. Firma ma tak dla mnie zrobić z wieloma udogodnieniami i marketing automation

                              Komentarz


                              • #60
                                Mając swoją firmę będziecie musieli postawić na odpowiednie jej wyposażenie. To jest pierwszy krok który będziecie musieli zrobić Zobaczcie sobie może tu propozycje od W tym miejscu znajdziecie kompleksowe wyposażenie do magazynów takie jak meble metalowe, regały do magazynów i wiele innych propozycji.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X