Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobry biznes

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dobry biznes

    Zobaczcie na ten niesamowity blog biznesowy, znajdziecie tutaj wiele wskazówek na temat biznesów w dzisiejszych czasach !

  • #2
    Dzięki, ja akurat nie prowadzę biznesu, ale sąsiad prowadzi biznes związany z transportem wewnętrznym: to mu podeślę link bo content jest ciekawy
    Ostatnio edytowany przez olamala; 21.08.2017, 15:13.

    Komentarz


    • #3
      Dajwięcej przydatnych informacji znajdziecie na forum biznesowym:

      Komentarz


      • #4
        Świetnie, lubię od czasu do czasu poczytać blogi o biznesie

        Komentarz


        • #5
          Moim zdaniem nie ma co czytać. Lepiej działać! Własny biznes daje mnóstwo satysfakcji. Co można otworzyć? Na przykład piekarnię. Tutaj: znajdziecie kastlę i inne przydatne do odpieku akcesoria. Klienci będą zawsze!

          Komentarz


          • #6
            opony

            Z tego co czytałem fajnie się zarabia na handlu oponami, warto wiedzieć z czego są zbudowane tutaj można trochę o tym poczytać.

            Komentarz


            • #7
              To nie tylko handel oponami się opłaca, lecz w ogóle przemysł motoryzacyjny jako taki. Myślę, że to właśnie jest forma działalności, jaką warto się zainteresować. Oczywiście trzeba się do tego odpowiednio przygotować, może sprawić sobie , wywiedzieć się o najważniejszych rzeczach i śmiało próbować. No i oczywiście trzeba do tego mieć trochę przebojowości i być przedsiębiorczą osobą.

              Komentarz


              • #8
                To nie jest tak, że macie biznes pomysł i kasa sama spłynie. Weźcie się zastanówcie nad . Teraz takie dodatkowe zastrzyki gotówkowe są potrzebne, poduszka finansowa jest niezbędna. Nie mniej jednak trzymam za was kciuki.

                Komentarz


                • #9
                  Dzięki za artykuł, dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałem. Mam nadzieję, że inni też zaspokoją swoją ciekawość

                  Komentarz


                  • #10
                    Firma transportowa też może być dobrym pomysłem na biznes. Myśleliście o tym może? Jeśli chodziło Wam to po głowie, to polecam ten tekst o przewozie towarów ponadgabarytowych - może się przydać.

                    Komentarz


                    • #11
                      Na pewno warto zaznajomić się ze stronką

                      Komentarz


                      • #12
                        Pewnie , że otwierać własny biznes . Zawsze trzeba spróbować . A może akurat się uda i pójdzie bardzo dobrze. Mój kolega też długo się wahał aż w końcu otworzył hale magazynową , nie znał się na tym , więc zatrudnił firmę , która zaprojektowała jemu magazyn oraz kompleksowo wyposażyła w . Teraz tylko już cieszy się zyskami

                        Komentarz


                        • #13
                          Może wam się przyda wiedza z różnych dziedzin, która jest ciekawie prezentowana na blogu . To prawdziwa skarbnica wiedzy, która jest aktualizowana w ciągły sposób.

                          Komentarz


                          • #14
                            Czy biznes jest dobry to okaże się dopiero po latach, więc nie wiem czy takie dywagację mają w ogóle sens

                            Komentarz


                            • #15
                              Niezły ten biznes polecacie. Według mnie każdy jest dobry jak chce się robić !

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X