Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co na prezent dla męża ?????

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • thunder15
    odpowiedział(a)
    coś od serca

    Zostaw komentarz:


  • arko
    odpowiedział(a)
    A może zestaw do czyszczenia swojego auta Warto kupić w większych ilościach, aby zacząć przygodę z detailingiem... to sprawdzone kosmetyki od polskiego producenta.

    Zostaw komentarz:


  • kitana5
    odpowiedział(a)
    Jakiś czas temu kupiłam mężowi płetwy do nurkowania . Bardzo interesuje się pływaniem i nurkowaniem, oraz generalnie sportami wodnymi. Planujemy wyjazd na Wyspy Kanaryjskie zimą, więc na bank mu się przydadzą podczas urlopu. Celuj w coś, co zahacza o krąg zainteresowań męża, to będzie najlepszy prezent.

    Zostaw komentarz:


  • arczinio
    odpowiedział(a)
    A nie myślałaś żeby kupić coś co troszkę podkręci temperaturę w związku? Ja swojemu narzeczonemu kupiłam ostatnio jeden z gadżetów erotycznych i na prawdę był zaskoczony, ale i bardzo zadowolony. Możesz zerknąć sobie na stronę: mają spory wybór tego typu rzeczy, a nóż coś i Tobie wpadnie w oko

    Zostaw komentarz:


  • lesgo5
    odpowiedział(a)
    Jak najbardziej takie posunięcie ma sens. Jednak nie tylko w tym przypadku i sytuacji, co chyba oczywiste.

    Zostaw komentarz:


  • Wiktorrr89
    odpowiedział(a)
    Dodam jeszcze, że tak naprawdę faceci nie są tak wybredni jeśli chodzi o prezenty jak kobiety, więc nie ma co panikować

    Zostaw komentarz:


  • wilk
    odpowiedział(a)
    ja bym chciał dostac wypad gdzies na weekend. ostatnio kolega został przez zone zaproszony na weekend. W Hotelu Czardsz w Płocku jest świetna oferta prezent dla niej lub dla niego i jest to bardzo luksusowy. Ja bym tak chciał troche sie odprezyc i odpoczac od wszystkiego. Miłe sa takie niespodzianki. na miejscu jest oczywiscie wiele wiecej atrakcji bo juz przegladałem strone m.in kregielnia wellness spa restauracja .. co kto lubi

    Zostaw komentarz:


  • Kania Piotr
    odpowiedział(a)
    Daj mężowi coś nietypowego - Ja ucieszyłem się ostatnio bardzo z niespodziewanej wycieczki na strzelnicę. Sam bym sobie tego nie zafundował, a tak mogłem zrobić coś fajnego. Więc wszystko zależy od faceta - jeden docenia offroad, a drugi chciałby . Takie czasy nic na to nie poradzisz

    Zostaw komentarz:


  • Wiktorrr89
    odpowiedział(a)
    Ja ostatnio dostałem karnet na siłownię od mojej lubej Mógłbym się obrazić, ale w sumie sam jej to kiedyś zasugerowałem

    Zostaw komentarz:


  • Juliasharki
    odpowiedział(a)
    Bardzo poprawnie, gdy dają ten prezent, o którym człowiek od dawna marzy. Oto mój mąż bardzo lubi ryby i od dawna chciałem sobie nowy ponton, wybrała mu prezent. Mam nadzieję, że będzie zadowolony)

    Zostaw komentarz:


  • Wacław
    odpowiedział(a)
    Najlepiej wysłać go na badania, a później do roboty Świetną i kompleksową ofertę ma

    może akurat oferta się spodoba i jest Pani w okolicy
    Ostatnio edytowany przez Wacław; 23.01.2018, 16:53.

    Zostaw komentarz:


  • izza
    odpowiedział(a)
    Ja ostatnio na prezent kupiłam narzeczonemu białko i trochę nowych suplementów diety Bartek dużo ćwiczy, chyba nawet po cichu marzy o kulturystyce ale nie chce mi powiedzieć Ja niestety się nie znam ale dowiedziałam się dużo na i udało mi się kupić świetny prezent

    Zostaw komentarz:


  • aniaola37
    odpowiedział(a)
    A mąż pije kawę? Bo mój tak i właśnie dzięki regularnemu śledzenie bloga dowiedziałam się dużo fajnych rzeczy i dzięki tej wiedzy mogę dobrać odpowiedni prezent dla niego. Tobie polecam to sami i na pewno będziesz w stanie zdobyć dużo fajnej wiedzy

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X