Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co na prezent dla męża ?????

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co na prezent dla męża ?????

    Co mu podarować? coś śmiesznego, romantycznego czy praktycznego? Tak do 100 zł. Wpisujecie propozycje?

  • #2
    Wydaje mi sie,ze w tej cenie jedyną sensowną opcją będzie portfelowy ninja. Jakiś czas temu mój mąż miał urodziny i dostał ode mnie taki śrubokret w kształcie karty kredytowej:


    Ma w sobie coś z dzieciaka i uwielbia takie zabawne prezenty tak wiec był to w jego przypadku strzał w 10 i bardzo się z tego cieszył....Na stronie jest sporo takich pomysłów na prezent dla męża:

    Możesz sobie zerknąć.

    Nie kupuj mu za to tradycyjnych skarpet czy krawata... Takie rzeczy może sobie kupić samodzielnie :P

    Komentarz


    • #3
      Super, przyda się

      Komentarz


      • #4
        Może perfumy? Wydają mi się fajnym prezentem dla każdego, niezależnie od wieku lub płci Zajrzyj sobie na stronę , znajdziesz tam same markowe propozycje w najlepszych dostępnych cenach. Myślę, że to dobry pomysł

        Komentarz


        • #5
          W tym budżecie znajdą się naprawdę ciekawy prezenty. Jednym z nich jest przejażdżka Mitsubishi Lancerem Evo RS, o której można więcej przeczytać tutaj: Wydaje mi się, że mąż, jeśli jest pasjonatem motoryzacji, to z pewnością byłby zadowolony z takiego upominku

          Komentarz


          • #6
            wyślij go na od razu lepiej się poczuje

            Komentarz


            • #7
              Ostatnio kolega z branży kupił żonie skok ze spadochronu i baardzo się jej to podobało. Inną kwestią jest także temat jakiegoś gadżetu dla majsterkowiczów. Może być tym chociażby , albo coś innego budowlanego.
              Ostatnio edytowany przez olamala; 21.08.2017, 15:14.

              Komentarz


              • #8
                Ja swojemu facetowi kupiłam multitoola i byłam w szoku bo zupełnie nie wiedziałam co chce dostać. Cieszył się jak dziecko

                Komentarz


                • #9
                  Może coś z ciuchów byłoby dobrym pomysłem? Np. gustowna marynarka czy coś w tym rodzaju (a jeżeli nie znasz się na marynarkach, to nie panikuj - pod tym linkiem: znajdziesz całą wiedzę, jakiej potrzebujesz, żeby dobrze wybrać).

                  Komentarz


                  • #10
                    Serwis Hondy Warszawa

                    Jeśli pilnie szukacie fachowców od Hondy to właśnie jest idealnym miejscem dla was i waszego auta. Wykonają oni dla was profesjonalną naprawdę samochodu z gwarancją na części !

                    Komentarz


                    • #11
                      chwila reklaksu w - tak tak wiem może mu się to wydać niemęskie jak to facet do spa? ale jak raz pójdzie to jestem pewna że będzie chodził przynajmniej raz na miesiąc :P

                      Komentarz


                      • #12
                        Ciekawy pomysł, w sumie to nigdy bym na to nie wpadła. Ale póki co to tradycyjnie i na urodziny dla męża kupiłam wodę Lacoste Essential . Wiem, że mu się takie zapachy podobają, więc chciałam spełnić jego marzenie

                        Komentarz


                        • #13
                          Moj facet kiedys zrobił mi szalon dzień. Od rana dostawałam od niego wiadomośćgdzie mam sie stawić. Na miejscu czekała na mnie jakas niespodzianka albo kolejna podpowiedz. BYla restauracja tam sniadanie, potem masaz kwiaciarnia z roza i liscikiem na ktorym byl adres kolezanki pojechalam tam bilet do kina. oczwiscie obejrzelismy go razem.Wyszedl kilka minut wczesnie. napisal sms ze pod kinem czeka na mnie jego kolega tak byla. zawiozl mnie do domu gdzie czekala na mnie kolacja zjedlismy...bylo cudowWieczorem zastanawialam sie jak to mozliwe ze dalam sie w to wciagnal ale ciekawosc byla silniejsza... nie zapomne tego do konca zycia. powspominalam teraz cos bym doradzila... zrob mu taki dzien. wyjatkowy dzien.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja uważam, że dobrze dopasowany zegarek zrobi dużo dobrego.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja bym postawiła na jakiś fajny gadżet, który mąż będzie praktycznie wykorzystywać. Dla przykładu, mój wybranek bardzo lubi sport więc postanowiłam kupić mu nowy rower Już trochę na ten cel uzbierałam, teraz pozostaje tylko wybór modelu. Spodobał mi się wariant elektryczny: z takim silniczkiem napędzającym. Bardzo fajna sprawa

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X