Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie kupić koszulkę z nadrukiem?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie kupić koszulkę z nadrukiem?

    Może wiecie, gdzie w sieci mogę zamówić dobrej jakości koszulkę z nadrukiem?

  • #2
    Możesz pójść do najbliższego punktu xero, tam zajmują się wykonywaniem nadruków na koszulki, kubki.

    Komentarz


    • #3
      To prawda, tylko problemem może być fakt, że najczęściej taka koszulka swoje kosztuje. I wcale nie jest na już. Nie możesz też wybrać metody nadruku, bo taki punkt dysponuje jedną technologia najczęściej.
      Dlatego ja uważam, że lepiej zamówić w sieci.
      Polecam hurtownię
      gdzie zrobią ci nadruki jakie chcesz i ile chcesz (a więc nawet jeden na jednej koszulce) i do tego sporo taniej.
      Ja tam też zamawiałem i nie musisz się martwić o jakość, bo jest naprawdę dobra.

      Komentarz


      • #4
        Ja polecam skorzystać z Allegro. Znajdź tam dobrą ofertę dla Ciebie, i cenowo, i jakościowo. I zamów. Oczywiście licz się z czasem wysyłki + czasem wykonania zamówienia, jeśli chcesz np. na prezent.

        Komentarz


        • #5
          cupsell.pl u nich zrealizujesz dowolne nadruki an koszulkach

          Komentarz


          • #6
            Ja takie rzeczy robię w Empiku, jestem zawsze super zadowolona.

            Komentarz


            • #7
              Wydaje mi się, że najlepiej nadruki na koszulkach zrobić w cupsell.pl przynajmniej ja tam u nich robię.

              Komentarz


              • #8
                Ja bym bardzo chętnie też jakieś nadruki z adresem firmy sobie załatwił do jakieś formy reklamy na ciuchach latem
                Ostatnio edytowany przez genia; 05.02.2018, 18:03.

                Komentarz


                • #9
                  Na teespring mozesz sobie zamowić za pare dolarów takie fajne koszulki i możesz sobie zamowić z dostawą.

                  Komentarz


                  • #10
                    Spokojnie znajdziesz na allegro. Jedna to ma być koszulka?

                    Komentarz


                    • #11
                      Poszukaj w Internecie. Sa tam o wiele lepsze oferty niż w sklepach stacjonarnych.

                      Komentarz


                      • #12
                        zobaczsam.pl

                        Mi się podobają koszulki z zobaczsam.pl. Chyba największy wybór kategorii jaki spotkałem w necie.

                        Komentarz


                        • #13
                          Rzeczywiście, wybór jest duży. Nie znałem tej strony wcześniej.

                          Komentarz


                          • #14
                            Koszulki z nadrukiem

                            Ja jakiś czas temu zamawiałam kilkadziesiąt koszulek z nadrukiem w Extremie z Krakowa. Fajna jakość a przy tym czas oczekiwania i koszty nie są tragiczne.

                            Komentarz


                            • #15
                              Szukacie ładnych ubrań i chcielibyście je najlepiej kupić w niezłych promocjach ? Zobaczcie na takie kody zniżkowe do sklepów H&M czy ZALANDO gdzie kupicie wyśmienite ubrania ! Możecie też zajrzeć do sklepu Neo24 właśnie tutaj znajdziecie niesamowite kody rabatowe do tego i innych markowych sklepów !

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X