Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie kupić koszulkę z nadrukiem?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Na allegro masz masę takich propozycji.

    Komentarz


    • #17
      na allegro faktycznie jest tego mnostwo

      Komentarz


      • #18
        Hej,

        może i na allegro jest multum sprzedawców, który oferują tego typu usługi, ale mam złe doświadczenia z tego typu aukcjami Korzystaliśmy z takich usług zlecając wykonanie kubków z nadrukami, długopisów czy nawet ulotek dla naszej kliniki - efekt nie jest powalający, jakość druku taka sobie, a czas realizacji również pozostawiał wiele do życzenia - a może to tylko pech jednak mimo to od dłuższego czasu korzystamy z usług firmy - w ofercie również mają nadruk na koszulkach, także sprawdź sam, raczej będziesz zadowolony

        Komentarz


        • #19
          Fajne śmieszne koszulki są na stronie sklepu Megakoszulki:


          Kupowałam tam kikla koszulek. Dla siebie ale równeiż i dla brata jak miał 18- urodziny i tak naprawdę nie miałam pomysłu co mu kupić. Doszłam do wniosku,że koszulka będzie najlepszą opcją i się nie myliłam.

          Prezent praktyczny , sensowny i mu się przyda. Jakość jest również ok.

          Komentarz


          • #20
            Fajne koszulki z nadrukiem, damskie również, ale przeważnie męskie widziałam w
            . Mój brat się tam zaopatruje w ciuchy i wiem że jakość nadruków zaskakująco dobra pierze i pierze i nic się nie dzieje.

            Komentarz


            • #21
              Ja koszulki z własnym nadrukiem zamawiałem już w kilku miejscach.
              Mają tam koszulki dobrej jakości, nadruki wykonywane starannie, nie spierają się. Dostawa jest szybka i bezproblemowa.
              Podobał mi się również kreator takiej koszulki dostępny na stronie. Można sobie dokładnie wybrać umiejscowienie nadruku, oddać napisy czy emotikony. Napisy mogą być wykonane kilkoma różnymi czcionkami. Naprawdę dobra sprawa.
              Ostatnio edytowany przez Homo_Sapiens; 11.10.2016, 00:14.

              Komentarz


              • #22
                Ja ostatnio kupowałem sobie koszulkę na koszulkwo i wyszło w sumie spoko. Już 3 miesiąc mam koszulkę, przeszła parę prań i dalej się napis trzyma. Jeżeli macie możliwość to może warto sobie taką koszulkę czy nawet więcej koszulek zamówić u źródła. Czasami zdarza się, że ktoś ma firmę która się tym zajmuje i po znajomości może po kosztach taką koszulkę zrobić.

                Komentarz


                • #23
                  Na wieczór panieński dla siebie i koleżanek zamawiam w sklepie To było już moje drugie zamówienie, dlatego mogę szczerze polecić ten sklep. Najlepsze jest to, że możesz zamówić swoje nadruki, a jak są trochę źle wykonane to obsługa pomaga przy modyfikacji grafik. Osobiście nie spotkałam się z tym wcześniej. Więc duży plus.

                  Komentarz


                  • #24
                    Jak na jakąś jednorazową imprezę, to można wykonać taką koszulkę samemu. Wystarczy kupić prosty t-shirt i farby lub flamastry do materiału i do dzieła! Można też wyciąć sobie jakiś fajny szablon i spray i odbić sobie wzór w ten sposób.

                    Komentarz


                    • #25
                      targi reklamowe

                      Zajrzyjcie na targi Remadays, w tym roku odbędą się 15 lutego w Warszawie. Będzie wielu wystawców z branży reklamowej i rozstrzygnięcie konkursów dla najlepszych w branży, np. na największą innowację w poligrafii. Ja pojechałam w tamtym roku i znalazłam taniego dostawcę gadżetów, firmy oferujące nadruki też były.

                      Komentarz


                      • #26
                        niezła nowoczesna opcja, super porady dajecie..

                        Komentarz


                        • #27
                          koszulki i bluzy

                          Jak to ma być jakiś twój nadruk to skorzystaj z tego konfiguratora szybko naniesiesz logo czy grafikę i masz od razu podaną cenę / defakto całkiem dobrą w/g mnie.

                          Komentarz


                          • #28
                            Tego rodzaju ofert w sieci można znaleźć naprawdę sporo. Nie mniej jednak na pewno na uwagę zasługuje propozycja od Nadruk Sklep . Mamy tam bowiem możliwość skorzystania z takiej opcji jak nadruki na odzieży bądź też na gadżetach. Ich jakość jest wysoka, a czas wykonania nie jest długi.

                            Komentarz


                            • #29


                              empik , allegro albo często na olx polecam

                              Komentarz


                              • #30
                                Samemu taką koszulkę można zrobić

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X