Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mój dom

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    teoretycznie o gustach się nie dyskutuje ale za takie krzeslo bym dała max 50zł a tu chcą 1900 ! paranoja.

    --

    Komentarz


    • #17
      Wszystko zależy w jakim stylu masz jadalnie. Ja lubię proste nowoczesne formy, gdyż pasują one zawsze do wszystkiego i sa ponadczasowe. Skoro powierzchnia jest duża to i krzesła powinny być dość widoczne i nie powinny być zbyt delikatne.
      Ostatnio edytowany przez Homo_Sapiens; 11.10.2016, 01:14.

      Komentarz


      • #18
        Jeśli szukacie fajnego i przestronnego mieszkania polecam Wam , tam są świetne osiedla, spokojne i z dobrym dojazdem do centrum pozdrawiam!

        Komentarz


        • #19
          Ło jejku. Ludzie ale masa reklam tutaj. I to jeszcze do tego zupełnie nie udana szeptanka. Trochę wstyd. Co do domów to uważam, że warto jednak płacić za wynajem. Wtedy nie jesteś przywiązany do jednego miejsca na stale. W młodym wieku to jest bardzo ważne żeby być niezależnym. No a co do tych reklam to polecam adminowi przyjrzeć się temu tematowi bo trochę się tu naspamowało.

          Komentarz


          • #20
            Ja jednak uważam, że lepiej jest mieć coś swojego. Nawet jeśli traktujemy to tylko jako inwestycję. Jeszcze jest kwestia urządzania - wynajmowanego mieszkania po prostu nie opłaca się aranżować po swojemu. A jeśli macie dodatkowo dzieci, to potrzebujecie stabilizacji i dobrej jakości mebelków, takich jak tu: . Jak dla mnie te wszystkie argumenty są wystarczające, żeby myśleć o zakupie mieszkania lub domu.

            Komentarz


            • #21
              Jasne, to prawda, każdemu przyda się chociaż jedna nieruchomość. Jednak "biedny student" nie jest chyba w stanie sobie na coś takiego pozwolić. Dopiero jak się zacznie pracować i porządnie zarabiać, to można zacząć o tym myśleć.

              Komentarz


              • #22
                Ja uwielbiam dbać o przestrzeń wokół siebie, lubię designerskie wnętrza ale niestety nie mam na razie zbyt dużo pieniędzy, które mogłabym wydać więc szukając tanich rozwiązań natknęłam się na skelp z dekoracyjnymi naklejkami na ścianę . Fajny efekt uzyskałam za naprawdę małe pieniądze

                Komentarz


                • #23
                  To w czym mieszkamy to sprawa bardzo indywidualna, mój dom np. nie mógłby istnieć bez dekoracji :-)
                  Bardzo lubię ozdabiać mieszkanie okazyjnymi dodatkami, ostatnio zakupiłam sporo ozdób w hurtowni pm-m.

                  Komentarz


                  • #24
                    Jestem w trakcie urządzania mieszkanai - teraz podejmuje decyzje co będzie w łazience tzn. czy zdecydujemy sie na wanne czy na kabinę prysznicową. Bardzo podoba mi się wanna w , tylko zastanawiam się czy wanna nie zabierze nam niepotrzebnie przestrzeni, bo na co dzień to i tak nie mammy czasu na leżenie w niej i czytanie książek.

                    Komentarz


                    • #25
                      niezłe propozycje na nowoczesne urządzenie mieszkania !

                      Komentarz


                      • #26
                        Mnie podobają się . Moim zdaniem to bardzo efektowny dodatek

                        Komentarz


                        • #27
                          No dobra, a powiedzcie mi jak w waszych gospodarstwach domowych podchodzicie do tematu pozyskiwania energii słonecznej ? Bo moim zdaniem, panele fotowoltaiczne to genialna technologia, która śmiało może być nazywana technologią przyszłości. Ostatnio znalazłem na stronie kilka bardzo ciekawych pomysłów na to w jaki sposób zbudować swoją własną przydomową elektrownie słoneczną... Dobrze, że coraz więcej ludzi troszczy się o środowisko i inwestuje w tego typu technologie.

                          Komentarz


                          • #28
                            hej,
                            jak stawiacie swoje domy to nie bierzcie kredytów, chyba, że macie pewność, że je spłacicie. Moja koleżanka jednak nie dała sobie rady ze spłatą i narobiła sobie jeszcze więcej długów, komornik ją starszy, że zabierze jej podatek. Zobaczcie ile może zabrać uważajcie !

                            Komentarz


                            • #29
                              Ja marzę o wymianie narożnika, ale to musi jeszcze poczekać.

                              Komentarz


                              • #30
                                Ja na razie wynajmuję mieszkanie, bo na własny dom mnie nie stać.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X