Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

studia-gdzie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• kejt_em99
    odpowiedział(a)
    Ja w Krakowie zdecydowałam się na szkołę policealną. Nagle zupełnie postanowiłam zdobyć zawód asystentki stomatologicznej, zależało mi na szybkim przebranżowieniu, praktycznej nauce i dyplomie kwalifikacji. Największy plus? Uczę się za darmo i zaocznie, a w tygodniu pracuję na pełen etat. Żadne studia nie dają takiego połączenia... Niestety. W Krakowie wybór szkół jest ogromny, ja wybrałam tę jedyną, która mi nie kazała podpisywać ze sobą umowy i była 100% bezpłatna z wyposażeniem sal i materiałami do ćwiczeń włącznie

Zostaw komentarz:

• monika33
    odpowiedział(a)
    Słyszałam, że w Warszawie jest dobry poziom.

Zostaw komentarz:

• Konopka
    odpowiedział(a)
    Ja słyszałem same dobre rzeczy o Krakowie, poziom poprawia się z roku na rok. Jedynie ogólne podejście do medycyny w naszym kraju może odstraszać...

Zostaw komentarz:

• anita342
    odpowiedział(a)
    A co zrobić wówczas gdy zależy mi na naprawdę dobrej szkole artystycznej? Może wybrać ? Widziałam gdzies ich reklamę i mnie zaciekawili. Myślicie że dobrze by mnie przygotowali do egzaminów?

Zostaw komentarz:

• aniaola37
    odpowiedział(a)
    Nasze dziecko właśnie skończ edukację w fajnej szkole i teraz się zastanawiamy gdzie iść dalej

Zostaw komentarz:

• MarcinPoniewczas
    odpowiedział(a)
    Polecam lubelski Uniwersytet Medyczny. Tanie studenckie miasto, a poziom uczelni bardzo wysoki. To i też doświadczysz międzynarodowego klimatu.

Zostaw komentarz:

• angela12
    odpowiedział(a)
    Ja polecam studia w Rzeszowie. Wybrałam kierunek Zarządzanie i Inżynierię Produkcji na Politechnice Rzeszowskiej i jestem bardzo zadowolona. Wiele się nauczyłam i szybko znalazłam pracę zgodną z wykształceniem.

Zostaw komentarz:

• hub443
    odpowiedział(a)
    Znam bardzo dużo osób co na studia nie chodzą,a zarabiają bardzo dużo. Studia z dobrą pracą rzadko chodzą.Ja to wiem.

__________________________________________________ _________________________
    Ostatnio edytowany przez hub443; 12.12.2018, 08:11.

Zostaw komentarz:

• debi
    odpowiedział(a)
    ja studiuje w trybie zaocznym bo w tygodniu pracuje zawodowo. Jesli chodzi o konkretny kierunek to zdecydowałam się na fizjoterapię na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Mega ciekawy kierunek, dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej. Szkoła jak najbardziej ok - fajni wykładowcy, ciekawe zajęcia, rozsądne czesne.

Zostaw komentarz:

• mirek333
    odpowiedział(a)
    Mi się wydaję że najlepszym miastem dla studiów jest Kraków lub Warszawa.Po ukończeniu studiów tam to na pewno dostanie się pracę wszędzie.

__________________________________________________ _____________________________________________

Zostaw komentarz:

• Rasta
    odpowiedział(a)
    Ja z kolei chciałabym zapytać, czy ktoś z Was studiuje na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi pielęgniarstwo Słyszałam, że cudowni wykładowcy i ogólnie atmosfera na uczelnia bardzo przyjazna. Chętnie poznam kogoś, kto jest na tym kierunku

Zostaw komentarz:

• Patinka
    odpowiedział(a)
    Teraz chyba większość osób decyduje się na studia zaoczne, łatwiej jest je pogodzić z pracą. Chociaż ciekawym rozwiązaniem są kierunku dualne: . Dzięki temu można kształcić się zarówno na uczelni, jak i w zakładzie pracy. Co o tym myślicie?

Zostaw komentarz:

• mirecek23wesa
    odpowiedział(a)
    Tylko jak nie masz pleców to nawet po ukończeniu takich studiów sprzedajec jako kasjer

Zostaw komentarz:

• rafalek22
    odpowiedział(a)
    Jakbym był na waszym miejscu to wybrał bym studia prawnicze w Krakowie bo po tym będzie praca

Zostaw komentarz:

• Wiktorrr89
    odpowiedział(a)
    Błagam tylko, wybierz jakąś porządną, państwową uczelnię... Jak teraz widzę że kierunki medyczne otwierają się na uczelniach prywatnych i płatnych, to mnie zimny pot oblewa...

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X