Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

studia-gdzie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • studia-gdzie?

    Witam. Chciałabym wybrać się na stomatologię, ale nie wiem jeszcze na jaką uczelnię. Co polecacie? Zastanawiam się nad Warszawą, Krakowem, Łodzią.

  • #2
    Niestety nie znam żadnej uczelni w tych miastach.
    Poszukaj sobie strony na, której znajdziesz wszystkie tego typu szkoły.

    Komentarz


    • #3
      Z tych miejsc gdzie wymieniłeś, najlepsze uczelnie są w Warszawie i Krakowie, ale dużo zależy od ciebie. Studia to nie wszystko

      Komentarz


      • #4
        Na co padł wybór? Sądząc po dacie, którą mamy, jeżeli nie było poprawki na maturze to decyzja już została podjęta.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Redrum Zobacz posta
          Witam. Chciałabym wybrać się na stomatologię, ale nie wiem jeszcze na jaką uczelnię. Co polecacie? Zastanawiam się nad Warszawą, Krakowem, Łodzią.
          W Warszawie jest chyba największy wybór. Rób jak uważasz.

          Komentarz


          • #6
            najlepiej Kraków, ale tam najciężej...

            Komentarz


            • #7
              A w Opolu może znacie jakąś uczelnie?

              Komentarz


              • #8
                Ja nie słyszałem żeby cos tam było takiego

                Komentarz


                • #9
                  ja bym polecał najlepsza sprawa, można studiować bez wychodzenia z domu.

                  Komentarz


                  • #10
                    Polecam raczej studia na publicznych uczelniach. Myślę, że więcej można się na nich nauczyć.

                    Komentarz


                    • #11
                      Przyznaję całkowitą rację, że w publicznych uczelniach nauczą cię więcej niż w prywatnych. Polecam studia w Warszawie - nie ma to jak stolica.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez olekdwa Zobacz posta
                        ja bym polecał najlepsza sprawa, można studiować bez wychodzenia z domu.
                        Myślę, że zapytanie dotyczyło tematyki stomatologii, a na prezentowanej stronie nie ma takiego kierunku. A może źle patrzę ?

                        Komentarz


                        • #13
                          Ktoś tu wspominał o studiowaniu online. Nie wyobrażam sobie takich studiów np. jeżeli chodzi o stomatologię. Przecież trzeba koniecznie na takich studiach odbyć praktykę.

                          Komentarz


                          • #14
                            To prawda, studia online nie przygotują tak dobrze jak studia dzienne. W szczególności na taki kierunek jak stomatologia.

                            Komentarz


                            • #15
                              A są studia online takie jak Stomatologia ? Wydaje mi się, że nie...

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X