Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kto sie boi we Wrocłwiu piać do mie!!! Odpowiem na pewno!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • krzysztofino
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzysztofino Zobacz posta
    Za podtelenek azotu biorą 80 zł za godzinę plus to co normalnie za lecznie zęba,ja płaciłem 280 zł,czyli chyba nie tragicznie,bo to było leczenie kanałowe i chyba ponad dwie godziny jakoś dłubał
    Ale ceny są chyba mocno rozbieżne,we wrocku znalazłem dwa punkty gdzie to stosują na bezpiecznej 2 tam gdzie byłem za 80 zł właśnie i medicaver na powstańców też robi ale tam 150 biorą

    Zostaw komentarz:


  • krzysztofino
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez kalina Zobacz posta
    A ile Cię ta przyjemność kosztowała?
    Za podtelenek azotu biorą 80 zł za godzinę plus to co normalnie za lecznie zęba,ja płaciłem 280 zł,czyli chyba nie tragicznie,bo to było leczenie kanałowe i chyba ponad dwie godziny jakoś dłubał

    Zostaw komentarz:


  • kalina
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzysztofino Zobacz posta
    10 lat nie chodziłem do dentysty,bo bałem się jak skurwysyn,przejścia z dzieciństwa. Odnalazłem ostatnio wątek sedacji wziewnej... Napisałem na forum ale niestety nikt nie raczył mi odpowiedziec...Miałem dzisiaj wizytę we Wrocku,zastosowali sedację wziewną plus znieczulenie! Mistrzostwo świata,przeżyłem,nie zemdlałem i z przyjemnością tam pójdę znowu,no może bez przesady...ale na pewno lajcik wchuj,a ten denysta,super,miły,a i tak bania po tym gazie taka,że nawet mógł być niemiły,ale naprawde jestem szczęśliwy że nie bede szczerbaty w wieku 25 lat!!! Jak coś to gg 7982804
    A ile Cię ta przyjemność kosztowała?

    Zostaw komentarz:


  • Kto sie boi we Wrocłwiu piać do mie!!! Odpowiem na pewno!

    10 lat nie chodziłem do dentysty,bo bałem się jak skurwysyn,przejścia z dzieciństwa. Odnalazłem ostatnio wątek sedacji wziewnej... Napisałem na forum ale niestety nikt nie raczył mi odpowiedziec...Miałem dzisiaj wizytę we Wrocku,zastosowali sedację wziewną plus znieczulenie! Mistrzostwo świata,przeżyłem,nie zemdlałem i z przyjemnością tam pójdę znowu,no może bez przesady...ale na pewno lajcik wchuj,a ten denysta,super,miły,a i tak bania po tym gazie taka,że nawet mógł być niemiły,ale naprawde jestem szczęśliwy że nie bede szczerbaty w wieku 25 lat!!! Jak coś to gg 7982804
Pracuję...
X