Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

opa, zatkane ucho, ból oka, katar, nieprzyjemny zapach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • opa, zatkane ucho, ból oka, katar, nieprzyjemny zapach

    Dzień dobry, jestem pierwszy raz tutaj na forum. Mój problem ciągnie się za mną już 8 miesięcy. Wszystko zaczęło się od włożenia jakiegoś środka przeciwzapalnego do zęba (nie trucizny) w celu dalszego leczenia. Niestety w dzień wizyty spóźniłem się do dentysty i później o tym zapomniałem, wynikiem czego chodziłem z tym bardzo długo. Leczony ząb to górna 5 (nr25). któregoś dnia nagle zaczęły mi krwawić dziąsła od piątki aż do jedynki. Gdy poszedłem do dentysty, do zęba zostało znowu włożone jakieś lekarstwa i wtedy zaczęły się dziać "cuda". czułem ból w zatoce, nos po lewej stronie całkowicie zatkany, ból zębów od piątki aż do jedynki, łzawienie z oka, ból oka, popękane żyłki w oku, mrowienie i szczypanie w dziąśle. ból w kości policzkowej aż do szczęki w miejscu tej piątki. te objawy występują aż do dzisiaj, ząb był dwukrotnie zatruwany, lecz do dzisiaj boli. Dentysta na zdjęciu rentgenowskim widzi jakiś cień nad zębem, właśnie tam czuje ucisk i ból. Dentysta wykluczył pęknięcie kanału. Wybrałem 3 razy antybiotyk, lecz praktycznie zero ulgi. Z zęba podczas zatruwania leciała krew z ropą. Jestem w trakcie leczenia u chirurga szczękowego, który chce otwierać jeszcze raz zęba i ewentualnie jeszcze raz go zatruć. U laryngologa byłem też kilka razy, lecz powodem dolegliwości jest zab. dołączam zdjęcie rentgenowskie, czy ktoś spotkał się kiedyś z takim przypadkiem?


  • #2
    Proszę o wstawienie dokładniejszego zdjęcia - przylegającego - tej okolicy.
    Koniczeny jest szybki kontakt z lekarzem i podjęcie leczenia. Kto przepisał antybiotyki (i jaki)? Dlaczego został zażyty tylko 3 razy?

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez marcin Zobacz posta
      Proszę o wstawienie dokładniejszego zdjęcia - przylegającego - tej okolicy.
      Koniczeny jest szybki kontakt z lekarzem i podjęcie leczenia. Kto przepisał antybiotyki (i jaki)? Dlaczego został zażyty tylko 3 razy?
      Dzien dobry, zażyty był dalacin całe opakowanie 2 razy efekt był chwilowy, objawy zmniejszały się podczas przyjmowania antybiotyku po zaprzestaniu nawracały. antybiotyk przepisal laryngolog, poniewaz dentysci zatruwali zeba dwukrotnie i mimo iż widzieli zdjęcie, mówili że to pomoże i samo przejdzie.. niestety nie przechodzi. Nie wiem o jakie zdjecie panu chodzi, wiec zblizylem okolice tego zeba zdjecie jest w linku. dziekuje za zainteresowanie

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez marcin Zobacz posta
        Proszę o wstawienie dokładniejszego zdjęcia - przylegającego - tej okolicy.
        Koniczeny jest szybki kontakt z lekarzem i podjęcie leczenia. Kto przepisał antybiotyki (i jaki)? Dlaczego został zażyty tylko 3 razy?
        zdjecie w wiekszej rozdzielczosci

        Komentarz


        • #5
          Witamy,
          Pęknięcie kanału to bardzo poważna sprawa, która wymaga nie tylko natychmiastowego działania, ale przede wszystkim leczenia pod okiem doświadczonego lekarza. Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej kliniki Dental Design, w której zajmujemy się takimi przypadkami. Gwarantujemy, że ból szybko minie, a ząb zostanie wyleczony.

          Komentarz


          • #6
            popękane żyłki w oku, mrowienie i szczypanie w dziąśle. ból w kości policzkowej aż do szczęki w miejscu tej piątki. te objawy występują aż do dzisiaj, ząb był dwukrotnie zatruwany,????



            == ==
            Ostatnio edytowany przez Champion1; 12.04.2016, 13:16.

            Komentarz


            • #7
              Kurczę, ja miałem od jakiegoś już czasu poważne problemy z nieżytem nosa… Zaczęło się to jakieś dwa miesiące temu i co tylko przeszło, to już zaraz wracało znów. Już nie wiedziałem jak sobie z tym radzić. Myślałem, że będzie trzeba iść do lekarza, czego zdecydowanie nie chcę… Ale na szczęście trafiłem na ten artykuł i tam są napisane całkiem fajne domowe sposoby na nieżyt nosa. Muszę przyznać, że są naprawdę bardzo skuteczne Póki co mam święty spokój.

              Komentarz

              Pracuję...
              X