Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

opa, zatkane ucho, ból oka, katar, nieprzyjemny zapach

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• wiesiu1500
    odpowiedział(a)
    Kurczę, ja miałem od jakiegoś już czasu poważne problemy z nieżytem nosa… Zaczęło się to jakieś dwa miesiące temu i co tylko przeszło, to już zaraz wracało znów. Już nie wiedziałem jak sobie z tym radzić. Myślałem, że będzie trzeba iść do lekarza, czego zdecydowanie nie chcę… Ale na szczęście trafiłem na ten artykuł i tam są napisane całkiem fajne domowe sposoby na nieżyt nosa. Muszę przyznać, że są naprawdę bardzo skuteczne Póki co mam święty spokój.

Zostaw komentarz:

• Champion1
    odpowiedział(a)
    popękane żyłki w oku, mrowienie i szczypanie w dziąśle. ból w kości policzkowej aż do szczęki w miejscu tej piątki. te objawy występują aż do dzisiaj, ząb był dwukrotnie zatruwany,????

== ==
    Ostatnio edytowany przez Champion1; 12.04.2016, 13:16.

Zostaw komentarz:

• Dental Design
    odpowiedział(a)
    Witamy,
    Pęknięcie kanału to bardzo poważna sprawa, która wymaga nie tylko natychmiastowego działania, ale przede wszystkim leczenia pod okiem doświadczonego lekarza. Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej kliniki Dental Design, w której zajmujemy się takimi przypadkami. Gwarantujemy, że ból szybko minie, a ząb zostanie wyleczony.

Zostaw komentarz:

• maciey
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez marcin Zobacz posta
    Proszę o wstawienie dokładniejszego zdjęcia - przylegającego - tej okolicy.
    Koniczeny jest szybki kontakt z lekarzem i podjęcie leczenia. Kto przepisał antybiotyki (i jaki)? Dlaczego został zażyty tylko 3 razy?
    zdjecie w wiekszej rozdzielczosci

Zostaw komentarz:

• maciey
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez marcin Zobacz posta
    Koniczeny jest szybki kontakt z lekarzem i podjęcie leczenia. Kto przepisał antybiotyki (i jaki)? Dlaczego został zażyty tylko 3 razy?
    Dzien dobry, zażyty był dalacin całe opakowanie 2 razy efekt był chwilowy, objawy zmniejszały się podczas przyjmowania antybiotyku po zaprzestaniu nawracały. antybiotyk przepisal laryngolog, poniewaz dentysci zatruwali zeba dwukrotnie i mimo iż widzieli zdjęcie, mówili że to pomoże i samo przejdzie.. niestety nie przechodzi. Nie wiem o jakie zdjecie panu chodzi, wiec zblizylem okolice tego zeba zdjecie jest w linku. dziekuje za zainteresowanie

Zostaw komentarz:

• marcin
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• opa, zatkane ucho, ból oka, katar, nieprzyjemny zapach

Dzień dobry, jestem pierwszy raz tutaj na forum. Mój problem ciągnie się za mną już 8 miesięcy. Wszystko zaczęło się od włożenia jakiegoś środka przeciwzapalnego do zęba (nie trucizny) w celu dalszego leczenia. Niestety w dzień wizyty spóźniłem się do dentysty i później o tym zapomniałem, wynikiem czego chodziłem z tym bardzo długo. Leczony ząb to górna 5 (nr25). któregoś dnia nagle zaczęły mi krwawić dziąsła od piątki aż do jedynki. Gdy poszedłem do dentysty, do zęba zostało znowu włożone jakieś lekarstwa i wtedy zaczęły się dziać "cuda". czułem ból w zatoce, nos po lewej stronie całkowicie zatkany, ból zębów od piątki aż do jedynki, łzawienie z oka, ból oka, popękane żyłki w oku, mrowienie i szczypanie w dziąśle. ból w kości policzkowej aż do szczęki w miejscu tej piątki. te objawy występują aż do dzisiaj, ząb był dwukrotnie zatruwany, lecz do dzisiaj boli. Dentysta na zdjęciu rentgenowskim widzi jakiś cień nad zębem, właśnie tam czuje ucisk i ból. Dentysta wykluczył pęknięcie kanału. Wybrałem 3 razy antybiotyk, lecz praktycznie zero ulgi. Z zęba podczas zatruwania leciała krew z ropą. Jestem w trakcie leczenia u chirurga szczękowego, który chce otwierać jeszcze raz zęba i ewentualnie jeszcze raz go zatruć. U laryngologa byłem też kilka razy, lecz powodem dolegliwości jest zab. dołączam zdjęcie rentgenowskie, czy ktoś spotkał się kiedyś z takim przypadkiem?

Pracuję...
X