Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka szczoteczka do zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Warto zastanowić się nad elektryczną i wydać około 120 zł w ten sposób będziesz pewny, że to coś da!

    Komentarz


    • #17
      ja uważam, że warto zainwestować w szczotkę soniczną tym bardziej że pokazała się na rynku szczoteczka firmy Paro która ma system czyszczenia przestrzeni zębowych

      Komentarz


      • #18
        Szczoteczki najlepsze zwykłe bez udziwnień i twarde. Ja takie używam i jestem zadowolony z tego.

        Komentarz


        • #19
          Eligiusz jak chcesz sobie zrobić krzywdę to nadal używaj twardych szczoteczek, zaraz zaczniesz mieć problem z odsłaniającymi się szyjkami, z nadwrażliwością zębów itp. powiedz to swojemu dentyście a nie wierzę żeby poparł to co robisz
          najlepsze szczoteczki to te super miękkie lub miękkie z prostym włosiem. Zgadzam się z przedmówcą marcin_L te szczoteczki PARO są jedne z lepszych na rynku jak nie najlepsze

          Komentarz


          • #20
            Jeżeli wybierzesz elektryczną, to warto wiedzieć, żeby nie używać wtedy pasty wybielającej, gdyż przy ściera ona szkliwo przy prędkości czyszczenia szczoteczki elektrycznej.
            Ja używam elektrycznej

            Komentarz


            • #21
              moim zdaniem najlepsza jest elektryczna, jak zaczęłam jej używać to nie musze tak często chodzić na usuwanie kamienia

              Komentarz


              • #22
                Przez dwa lata używałam elektryczną szczoteczkę do zębów, ale gdy się zepsuła, postanowiłam przejść na zwykłą szczoteczkę o miękkim włosie. Jakiejś dużej różnicy między nimi nie widzę, poza tym, że manualną szczoteczką trzeba się więcej namachać Trzeba też pamiętać, że do zwykłych szczoteczek można używać popularne pasty, a do elektrycznych najlepiej używać koncentraty, by elektryczna szczoteczka nie miała dużych oporów i mogła swobodnie wykonywać swoją pracę.

                Komentarz


                • #23
                  Zamieszczone przez martyna67 Zobacz posta
                  moim zdaniem najlepsza jest elektryczna, jak zaczęłam jej używać to nie musze tak często chodzić na usuwanie kamienia
                  Jakis tydzien temu przerzucilem sie na elektryczna, chcialem sprobowac i dopiero teraz zauwazylem roznice. O wiele lepiej sie czysci zeby, zdecydowanie dokladniej.

                  Komentarz


                  • #24
                    Dobra szczoteczka elektryczna z włosiem pół twardym, a do tego odpowiedni koncentrat pomagający dokładnie wyczyścić zęby - to mój przepis na czyste, zdrowe i lśniące zęby. Używałem główek z ekstra miękkim włosiem, ale wydaje mi się, że słabiej czyściły zęby niż te z pół twardym. Moje dziąsła są dość mocne, więc nie muszę używać delikatnych wkładów.

                    Komentarz


                    • #25
                      elektroniczna jest najlepsza według mnie
                      Ostatnio edytowany przez magdda338; 13.01.2017, 16:13.

                      Komentarz


                      • #26
                        Wydaje mi się że jeszcze sporo zależy też od włosia szczoteczki. W sklepach można znaleźć szczoteczki z włosiem miękkim, twardym i średnio - twardym.

                        Komentarz


                        • #27
                          Ja mam elektryczną i polecam, bardzo dobrze czyści zęby

                          Komentarz


                          • #28
                            Póki co używam zwykłej szczoteczki. Słyszałam jednak, że elektryczne szczoteczki są dużo lepsze, lepiej czyszczą zęby. Czy to prawda?

                            Komentarz


                            • #29
                              ja osobiście nie lubię używać elektrycznej, mam wrażenie że zeby są gorzej wyczyszczone niż po tradycyjnej. najlepsza jest dla mnie średnia twardość włosia
                              tu fajny artykuł

                              Komentarz


                              • #30
                                No jednak jest to potwierdzone naukowo, że elektryczna szczoteczka lepiej czyści zęby - co jest z resztą zgodne ze zdrowym rozsądkiem. Dlatego też sam używam elektrycznej

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X