Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pasta do zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pasta do zębów

    Cześć. Chciałabym się Was zapytać, jaką pastę mam kupować do zębów? Przeczytałam na stronie , że nie powinniśmy używać past z fluorem. A więc jaką? Jakie jest Wasze zdanie? Czy ten artykuł jest troszkę przesadzony, czy jednak to sama prawda?

  • #2
    ja tez spotkałam się z negatywnymi opiniami o fluorze, więc od czasu do czasu używam past bez fluoru, np. ziaja ma taką pastę bez fluoru z szałwią, kupują ją przez internet w aptece

    Komentarz


    • #3
      słyszałam, że fluor nie szkodzi gorzej zaś jest z związkami SLS (Sodium Lauryl Sulfat) gdzie prawie w każdej paście się znajdują, ale ja znalazłam jedną bez tych chemicznych związków
      są to pasty firmy Paro, podsyłam wszystkim zainteresowanym linka do sklepu . Polecam także szczotki do zębów, które mają wymienne końcówki.

      Komentarz


      • #4
        Ja używam tylko Ajony

        Komentarz


        • #5
          Ja tam lubię pytać się nawet o pasty do zębów jak jestem z dziewczyną u wizażystki bo skoro taka osoba odpowiada za wygląd zewnętrzny innych kobiet to na pewno ma przedyskutowane z wieloma dziewczynami już czego używają i jakie to daje efekty.
          Ostatnio edytowany przez szocik; 07.01.2017, 13:13.

          Komentarz


          • #6
            ja osobiście mam manie czytania wszystkich etykiet także tych na szamponach pastach do zębów itp.i zgadzam się z przedmówcą "moris" jak mogę nie truć siebie i swoich dzieci jakimś SLS - TO TO ZROBIĘ!!!!!!!!
            i apeluję do wszystkich aby też nie dali się faszerować chemią. Dla tych co nie wiedzą co to SLS to popatrzcie tutaj: to przekonuje.

            Komentarz


            • #7
              colgate nie tylko czyście zęby ale dziąsła i podniebienie. Aż takie gluty brudu wypluwam czasem. Mocna i skuteczna

              Komentarz


              • #8
                Mam problem z krwawieniem dziąseł od jakiegoś czasu. Słyszałam, że skuteczny przy takich przypadłościach jest zielony Elmex. Może podzielicie się doświadczeniami? Na mają go w promocyjnej cenie. Czasem robię zakupy , oszczędzając na lekach czy kosmetykach.

                Komentarz


                • #9
                  Ja sceptycznie podchodzę do reklamowanych past do zębów. Doceniam te pasty, które sprawdzę na swoich zębach i dziąsłach, które niestety są coraz bardziej odsłonięte i skłonne do chorób przyzębia. Najlepiej sprawdza mi się pasta z aloesem , którą kiedyś poleciła mi moja dentystka.

                  Komentarz


                  • #10
                    Fajnie, dzięki

                    Komentarz


                    • #11
                      najlepsze moim zdaniem to są te ekologiczne pasty do zębów bez tego SLS, kupiłam sobie tą pastę paro amin i jestem mega zadowolona

                      Komentarz


                      • #12
                        Artykuł zdecydowanie przesadzony. Ja kupuje colgate taką w czerwonej tubce i zęby bielutkie

                        Komentarz


                        • #13
                          Najlepszą pastą jest elmex.

                          Komentarz


                          • #14
                            Kosmetyki ekologiczne

                            Cześć. A jakie jest wasze ogólnie zdanie na temat kosmetyków ekologicznych? Przeczytałam bardzo ciekawy artykuł na stronie i zastanawiam się, czy sobie nie rozpocząć przygody właśnie z takimi kosmetykami. Jak jest Wasze zdanie? To wszystko prawda na temat takich kosmetyków, czy raczej zakłamanie?

                            Komentarz


                            • #15
                              Zdecydowanie polecam pastę Meridol. Jest to niemiecka pasta z wysoką zawartością składników, które działają i ochronnie i antybakteryjnie. Daje także ta pasta rewelacyjne uczucie świeżości dlatego jest bardzo ważną pastą, którą każdy powinien wypróbować.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X