Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pasta do zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Też używałam meridolu jak mi dziąsła krwawiły. Musze przyznać, że brdzo mi ta pasta pomogła, ale na dłuższą metę jej nie lubię.

    Komentarz


    • #17
      Zamieszczone przez B_Morawska Zobacz posta
      Też używałam meridolu jak mi dziąsła krwawiły. Musze przyznać, że brdzo mi ta pasta pomogła, ale na dłuższą metę jej nie lubię.
      Tez uzywalam tej pasty, ale mialam wrazenie, ze jeszcze bardziej podraznilam swoje dziasla. Byly czerwone, co prawda krew z nich nie leciala.

      Komentarz


      • #18
        Jestem osobą palącą, a także pijąca dużą ilość kawy. Od kilku lat myje zęby pastą clinomyn dla palaczy, bo bardzo dobrze usuwa nalot.

        Komentarz


        • #19
          Na pewno nie pastę z fluorem. Reszta zależy od efektu czy chodzi głównie o wybielanie czy o ochronę

          Komentarz


          • #20
            A możecie polecić jakąś dobrą pastę dla 9 latka?

            Komentarz


            • #21
              A co myślicie o pascie Sensodyne. Opłaca się ją kupić ?

              Komentarz


              • #22
                Ja stosuję paradontax - bardzo dobrze myję zęby, choć jest okropnie niesmaczna.

                Komentarz


                • #23
                  Masz serie past Colgate do dzieci i młodzieży

                  Komentarz


                  • #24
                    Od lat używam Colgate. Polecam!

                    Komentarz


                    • #25
                      Ja Colgate nie mogę używać, bo pękają mi kąciki ust po niej, a już mam dość przypadłości dermatologicznych, by dokładać jeszcze to.
                      Stosuję Blend-a-med i przez lata zdążyłam wypróbować naprawdę sporo rodzajów tej pasty, 3D, z drobinkami, bez, ale nigdy mi nie podrażniły podniebienia ani kącików ust.

                      Komentarz


                      • #26
                        Cześć, ja od kilku lat używam pasty elmex na początku z powodu nadwrażliwości używałem zielonej teraz używam pomarańczowej, są na prawdę genialne... stan zębów mocno się poprawił co potwierdził mój dentysta. Dla lepszego efektu polecam korzystać z płynami do płukania

                        Komentarz


                        • #27
                          Pasta do zębów

                          Fluor jest niezbędny dla naszych zębów, tak więc nie jest szkodliwy. Za to szkodliwe jest połykanie pasty z fluorem, który dostając się do organizmu zaczyna czynić w nim spostoszenia - . Co do wyboru pasty, to najlepiej wybrać odpowiednią dla naszych zębów, do naszych ubytków. Jednak aby zęby były zdrowe należy regularnie sprawdzać stan uzębienia i nabieżąco leczyć. Ci ze Śląska mogą skorzystać z ortodony w Bielsko Białej . Pomoże on ocenić sytuację naszych zębów i na pewno pomoże przy wyborze odpowiedniej pasty.

                          Komentarz


                          • #28
                            Samo używanie pasty z fluorem nie jest szkodliwe, fluor jest szkodliwy tylko dla dzieci bo one czasami pastę połykają, a dopiero to jest szkodliwe.

                            Komentarz


                            • #29
                              Fluor napewno nie jest zbyt dobry. Ja dlatego używam i polecam wszystkim pastę Ajona. Jest to pasta na naturalnych składnikach. Polecam poczytać sobie informacje na ten temat.

                              Komentarz


                              • #30
                                Ja z własnego doświadczeń polecam wam OralB chyba nigdy nie byłem tak zadowolony z pasty do zębów jak właśnie z tej od tej firmy.



                                ____________________________________

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X