Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polećcie szczoteczke?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Polećcie szczoteczke?

    Cześć, szukam szczoteczki mającej dużą gęstość włosia i dobrze trzyma się w ręce. Chodzi mi o delikatne, a jednocześnie dokładne mycie zębów. Mam niezwykle wrażliwe dziąsła i niestety szczoteczka elektryczna w moim przypadku absolutnie odpada.

  • #2
    re

    Miękka, często zmieniana, w połączeniu z dobrą pastą i macie zakładany efekt. Niczego wielkiego tutaj nie potrzebujecie, musicie zadbać o podstawy.

    Komentarz


    • #3
      A co sądzicie o szczoteczka elektrycznych ?

      Komentarz


      • #4
        Ja mam dosyć miękkie dziąsła i małe ząbki i przy manualnej szczoteczce często miałem podrażnienia zwłaszcza przy ósemkach. Zmieniłem na elektryczną, czyści dobrze, włosie miękkie i ma mniejszą główkę dzięki czemu nie mam już tylu podrażnień na dziąsłach.

        Komentarz


        • #5
          U mnie klasyczna szczoteczka zdecydowanie się sprawdza. Przede wszystkim starajcie się często zmieniać szczoteczkę - raz na kilka miesięcy. To ma zdecydowanie duży wpływ na zdrowie zębów. Kilkuletnia szczoteczka raczej im nie służy.

          Komentarz


          • #6
            Moja szczotecZka

            Ja używam Philips Sonicare AirFloss i jestem mega zadowolony, teraz przynajmniej nie muszę dodatkowo używać nici, bo tą szczoteczką dokładnie wyszeruje moje siekacze

            Komentarz


            • #7
              Mnie ostatnio bardzo pozytywnie zaskoczyła Philips. Bardzo dokładnie, a jednocześnie delikatnie myje zęby. Nawet przy używaniu nici dentystycznej zauważyłam znaczącą poprawę, więc szczoteczka musi bardzo dokładnie szczotkować każdy ząb. Dla mnie też ważna jest odpowiednia miękkość, bo przy moich problemach z dziąsłami, wiele szczoteczek zadawało mi ból podczas mycia. Od momentu, gdy używam tej szczoteczki nigdy mi się to nie zdarzyło. Pozdrawiam!

              Komentarz


              • #8
                Ja mam szczotekczkę Brauna i jestem zadowolony. Jej przewagą na dphilipsem jest dostępność końcówek i niższa cena końcówek

                Komentarz


                • #9
                  słuchajcie wszyscy - pokazały się wreszcie szczoteczki, które są super delikatne i w dodatku mają wymienne końcówki jednopęczkowe dla tych którzy noszą aparaty stałe lub notorycznie nie domywają ostatnich zębów. Zakochałam się w firmie PARO.

                  Komentarz


                  • #10
                    spróbuj szczotek firmy paro

                    Komentarz


                    • #11
                      paro sprawdza sie dobrze przy aparatach stałych, nie trzeba kupować kilka rzeczy bo masz wszystko w jednej szczotce

                      Komentarz


                      • #12
                        a co to za firma paro, gdzie ją można kupić?:

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja też mam wrażliwe ząbki i dlatego od dawna używam . Lepiej czyści niż tradycyjna i dlatego rzadziej dolegał mi ból dziąseł. Ostatnio kupiłam szoczoteczkę soniczną. Wydaje mi się, że jest bardziej delikatna niż zwykła. Nie umiem powiedzieć, czy lepiej czyści ... raczej tak samo.

                          Komentarz


                          • #14
                            pytanie

                            Też macie tak ze szczoteczkami, że po kilku użyciach się po prostu rozchodzą na boki?

                            Komentarz


                            • #15
                              Dzięki wielkie, na pewno się przyda

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X