Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polećcie szczoteczke?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    DODU. Paro to szwajcarska firma, która ma profesjonalne produkty do higieny jamy ustnej, możesz poczytać więcej oraz kupić tu:

    Komentarz


    • #17
      dla mnie nie ma lepszej niż oral-b. Jakość super i wygodnie się trzyma

      Komentarz


      • #18
        Zależy jaki rodzaj masz zębów ja mam wrażliwe i muszę mieć miękką szczoteczkę.

        Komentarz


        • #19
          Mi odpowiada tylko szczoteczka z oralb. Twarda ale nie charuje dziąseł i świetnie doczyszcza

          Komentarz


          • #20
            Generalnie szczoteczka najzwyklejsza byle twarda.

            Komentarz


            • #21
              Ja używam szczoteczki elektrycznej Oral B z nakładką wybielającą zęby i ja jestem z niej bardzo zadowolona, taką szczoteczkę można kupić w naprawdę rozsądnej cenie, a bateria trzyma bardzo długo.. Kupiłam taką szczoteczkę mojemu mężowi i też jest bardzo zadowolony, więc bardzo polecam.. Z Oral B byłam również zadowolona stosując zwykłe szczoteczki, bardzo dobrze czyszczą one przestrzenie międzyzębowe i usuwają osad, a cena jest adekwatna do jakości... Z innych szczoteczek, jeżeli chodzi o zwykłe szczoteczki to Colgate tez miło wspominam

              Komentarz


              • #22
                Ja polecam zwykłą szczoteczkę bez udziwnień grunt by była twarda.

                Komentarz


                • #23
                  Dzięki, przyda się

                  Komentarz


                  • #24
                    Ja mam szczoteczkę Curaprox i jestem zadowolona. Jest dość miękka, ale super doczyszcza zęby, a mała główka daje możliwość dotarcia do wszystkich zębów, nie podrażniając dziąseł. Jest to jak dotąd najlepsza manualna szczoteczka jaką miałam, polecam osobom z wrażliwymi zębami. Domywa wszystkie niedostępne miejsca. Zalecana jest także po zabiegach chirurgicznych. Polecana jest również osobom z wrażliwymi zębami, nie rysuje szkliwa, a gęste włosie dokładnie myje zęby:-) Używamy tych szczoteczek całą rodziną:-)

                    Komentarz


                    • #25
                      Ja polecam oral-b twarda zwykła taka jest najlepsza dla naszych zębów.

                      Komentarz


                      • #26
                        Jeżeli masz wrażliwe dziąsła to poszukaj czegoś z miękkim włosiem. Ja osobiście nie wyobrażam sobie także szczoteczki bez powierzchni oczyszczającej język

                        Komentarz


                        • #27
                          Ja mam elektryczną szczoteczkę ob i jestem z niej bardzo zadowolony

                          Komentarz


                          • #28
                            Zamieszczone przez bogusia Zobacz posta
                            A co sądzicie o szczoteczka elektrycznych ?
                            Ja mam elektryczną, obrotowa główka, wibracja... Nie zamieniłabym na zwykłą.

                            Komentarz


                            • #29
                              Zamieszczone przez Samip Zobacz posta
                              Ja mam elektryczną szczoteczkę ob i jestem z niej bardzo zadowolony
                              Tez stawiam na elektryczna, szczegolnie na taką, co ma wibracje i obroty.

                              Komentarz


                              • #30
                                Szczoteczka to najlepiej najzwyklejsza z twardymi włoskami.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X