Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polećcie szczoteczke?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Od lat używam szczoteczki elektrycznej, która kupiłam na promocji w rossmannie. Zapłaciłam za nią wtedy niecałe 50zł i jest marki oral b.

    Komentarz


    • #32
      A szczoteczki firmy Colgate ? Co o nich myslicie.?

      Komentarz


      • #33
        Szczoteczka soniczna

        Ja ostatnio zainwestowałam w szczoteczke soniczną, poprostu rewelacja. Kupiłam na amazon, bo tam o wiele taniej. Do wrażliwych dziąseł nadaje się końcówka SENSITIVE.
        Mam nadzieję że troszke pomogłam
        Tutaj ta stronka:

        Komentarz


        • #34
          a co myślicie o takich co sa z czateczkami srebra albo złota? że niby antybakteryjne???

          Komentarz


          • #35
            Podobno te z drobinkami srebra/złota to pic na wodę fotomontaż.
            Jednocześnie podobno najlepsze są soniczne - oglądałam kiedyś test szczoteczek, gdzie była też soniczna i jeśli chodzi o czyszczenie to dosłownie zmiotła konkurencję, sama byłam w szoku.

            Ja korzystam ze zwykłej, za to z miękkim włosiem, co by nie ranić dziąseł, bo mam wrażliwe, jak byłam młodsza to przez pewien czas też korzystałam z obrotowej, ale jakiejś piorunującej różnicy nie widziałam, poza tym, że szybciej się czyściło zęby.

            Komentarz


            • #36
              Ja też używam elektrycznej z Oral B, bardzo dobrze oczyszcza zęby

              Komentarz


              • #37
                ja polecam jordan (akurat uzywam z serii individual- dodatkowe wrażenia estetyczne ), średniej twardości włosia. Jest idealna- nie rani dziąseł i dokładnie czyści

                Komentarz


                • #38
                  ze szczoteczkami właśnie jest problem zawsze ,że po jakimś czasie twardnieją i uszkadzają dziąsła. Udajcie się lepiej na w takim wypadku do dentysty, a na pewno dowiecie się o co chodziło.
                  Ostatnio edytowany przez wolf; 25.05.2017, 20:44.

                  Komentarz


                  • #39
                    Trudno powiedzieć mi coś konkretnego. Niemniej, polecam elektryczną szczoteczkę.

                    Komentarz


                    • #40
                      Używam szczoteczki elektrycznej. Nie umiem bardziej uściślić tej kwestii, ale mam nadzieję, że to co mówię wystarczy. To co mówię wystarczy?

                      Komentarz


                      • #41
                        Ja się jakoś nie mogę przestawić na szczoteczkę elektryczną. Wole tradycyjną tym bardziej rano jak mi się spać chce. Lubię sobie wtedy trochę pomachać.

                        Komentarz


                        • #42
                          ja używam jordan, ale w sumie ze względu na super wzory głównie ale sama szczoteczka też jest okej. co do elektrycznych, to nie lubię.

                          Komentarz


                          • #43
                            Kiedyś wydawało mi się, że wybór odpowiedniej szczoteczki do mycia zębów to coś bardzo prostego. Teraz jest tyle dostępnych modeli że trudno się zdecydować. Tym bardziej jak wiem że mają wiele funkcji. Ostatecznie zatrzymałem się w tym sklepie bo wybór jest tam bardzo duży. Chce by moja szczoteczka miała wiele funkcji , sprzedawcy pewnie mi doradzą.

                            Komentarz


                            • #44
                              Ja stosuje od jakiegoś czasu elektryczne i jestem bardzo zadowolony, zdecydowanie lepiej niż po zwykłych.

                              Komentarz


                              • #45
                                Ja chyba nie mam farta do szczoteczek elektrycznych :/ Zawsze mi się uszkadzały (najpewniej w wyniku kontaktu z wodą ) Więc od dluższego czasu jestem na "manualnych" i zawsze!! z miękkim włosiem

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X