Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Najskuteczniejszy środek przeciwbólowy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Najskuteczniejszy środek przeciwbólowy?

    Jakie są według Was najskuteczniejsze środki przeciwbólowe przy problemach z zębami? Stary, sprawdzony ibuprom (jakby ktoś nie kojarzył: ), jakieś inne popularne lekkie środki jak apap itp., czy od razu sięgacie po najmocniejsze działa typu ketonal?

  • #2
    To zależy od stopnia natężenia bólu. Jesli jest bardzo, ale to bardzo silny, to nie pozstoaje mi nic innego jak wziąć ketonal, a jeśli jest to tylko umiarkowany ból to najczęściej zażywam ibuprom. Jeśli to tylko pobolewanie, to staram się przeczekać, nie od razu faszerować się lekami. Tak jest najrozsądniej i najzdrowiej

    Komentarz


    • #3
      Mi na ból zęba zawsze pomaga gardan, można go kupić bez recepty.
      Ostatnio edytowany przez gardimaxeczka; 09.06.2014, 10:58.

      Komentarz


      • #4
        Ja niezaleznie od sily bolu korzystam od zawsze z Ibupromu i mi pomaga

        Komentarz


        • #5
          Dla mnie najlepszy Ibuprom sprint caps

          Komentarz


          • #6
            Wygląda na to, że na każdego działa coś innego. Więc nie można sobie nic polecać, każdy testuje różne przeciwbólowe na sobie i każdy wie najlepiej, co mu pomoże. Nie wiem, może jesteśmy poddani na jakieś konkretne składkniki, które są w danym leku. W każdym razie nie ufać reklamom, bo nie ma jednego cudownie uniwersalnego leku, który każdemu pomoże bez względu na wiek, stopień bólu itp....

            Komentarz


            • #7
              Na mnie ketonal nie działa. Ibuprom jest ok, w silnej dawce. Poza tym raczej mam problem ze zwalczeniem silnego bólu więc nie biorę tabletek. Kiedy ostatnio bolał mnie ząb po prostu od razu poszłam na wizytę do .

              Komentarz


              • #8
                Na każdego działa coś innego, to oczywiste. Jeszcze nie wynaleziono uniwersalnego leku przeciwbólowego, co każdemu pomoże. A po drugie, jak przez jakiś czas w sporych ilościach i często łykamy proszek jednej firmy, to nasz organizm się do niego przywyczaja. I przestaje reagować.

                Komentarz


                • #9
                  Tabletki tabletkami, ale najlepiej jak najszybciej udać się do dentysty. Osobiście polecam lekarzy z kliniki Bonelli Dental w Warszawie.

                  Komentarz


                  • #10
                    Mi na ból zęba najbardziej pomaga nurofen sa sytuacje, ze trzeba się wspomóc tabletkami czekając na wizytę u dentysty , lub po wizycie, gdy znieczulenie przestaje działać.

                    Komentarz


                    • #11
                      Wszystko zależy od tego, jak bardzo ząb boli w danym momencie.

                      Komentarz


                      • #12
                        Wszystko zależy od tego, jak bardzo aktualnie boli

                        Komentarz


                        • #13
                          A próbowałaś Metafen? Można go zamówić online w większym opakowaniu na Mi pomaga na wszystko, nawet na migreny, a to znaczy ze jest na prawdę mocny.

                          Komentarz


                          • #14
                            Wiele osób mówi, że najlepszy jest nurofen.

                            Komentarz


                            • #15
                              Na mnie działa bardzo dobrze apap i ból znika po kilku h!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X