Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Najskuteczniejszy środek przeciwbólowy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Zamieszczone przez eni Zobacz posta
    Mi na ból zęba najbardziej pomaga nurofen sa sytuacje, ze trzeba się wspomóc tabletkami czekając na wizytę u dentysty , lub po wizycie, gdy znieczulenie przestaje działać.
    Ja z kolei polecam apap. Działa krótko, ale doraźnie,

    Komentarz


    • #17
      Na mnie najlepiej działa Apap

      Komentarz


      • #18
        na ból zęba Apap albo Ibuprom.

        Komentarz


        • #19
          mnie nimesil pomaga

          Komentarz


          • #20
            Ja używam Ketanolu (nie wiem jak się pisze). Jedna tabletka i jak ręką odjął

            Komentarz


            • #21
              Zależy "jaki ból". Czasami w pomaga apap ale przy zębach mądrości to jedynie ketanol - dwie garści co 30 min.

              Komentarz


              • #22
                Fajnie, dzięki

                Komentarz


                • #23
                  Ja po przeciwbólowe leki sięgam w ostateczności, bo nie lubię się nimi faszerować, biorę tylko przy wyjątkowo dokuczliwym bólu.
                  I niestety muszę korzystać z tych mocniejszych typu Ibuprom czy Nurofen, bo te lekkie pokroju Apapu to nie mają żadnego wpływu na mój organizm.
                  Na dolegliwości zębów często sięgam też po Sachol - maść chłodzącą.

                  Komentarz


                  • #24
                    Nie wiem czy jest jeden najlepszy środek przeciwbólowy, na każdego działa co innego. Jedni wezmą apap i już mają po bólu, inni potrzebują czegoś znacznie mocniejszego. Ja sama również rzadko sięgam po tego typu leki, chyba że naprawdę nie mam innego wyjścia.

                    Komentarz


                    • #25
                      Biorę rzadko, ale niestety leki typu Apap, Paracetamol czy Pyralgina kompletnie nie działają, muszę sięgać po bardzo silne tabletki.

                      Komentarz


                      • #26
                        Mam podobnie, słabsze leki zupełnie na nie nie działają i jak już naprawdę muszę coś wziąć, to jedynie silniejsze mogą pomóc, typu apo-napro albo ketanol.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X