Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piaskowanie- Kraków?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Piaskowanie- Kraków?

    Witam, gdzie w Krakowie można dobrze i za przestępną cenę wykonać zabieg piaskowania zębów? Przejrzałam mnóstwo reklam gabinetów w internecie i chyba, aż za dużo, bo teraz nie wiem już nic. Proszę o polecenie jakiegoś dobrego gabinetu.

  • #2
    dento2

    Ja z mojej strony mogę polecić gabient pani dr Jankowicz w Podgórzu od paru lat chodzę tam na przeglądy i poważniejsze zabiegi.

    Co do piaskowania - w okolicach 100zł, zobacz w cenniku na stronie


    Pani Jankowicz jest naprawdę wspaniała i miła Podobnie jak i młodsze pracujące u niej dentystki

    pozdrawiam,
    Mateusz

    Komentarz


    • #3
      zakupy grupowe?

      Możesz poszukać na portalach z zakupami grupowymi. Z tego co widziałem to czyszczenie i piaskowanie ostatnio często się tam pojawia - niestety nie wiem jak jest z jakością usług gabinetów, które biorą w tym udział.

      Ostatnio pisałem do znajomych z Wieliczki (ktoś pytał w innym wątku o gabinet na ul. Klaśnieńskiej w Wieliczce) i z informacji z drugiej ręki wiem, że są bardo porządni. Z resztą nazywaj a się estetyka uśmiechu, więc chyba są dość nastawieni na to co potrzebujesz - możesz poszukać numeru i zadzwonić - pewnie będziesz wiedział coś więcej.

      Komentarz


      • #4
        Ja mam swoją sprawdzoną już klinikę Dentist dr Żarowa w Krakowie i wiem ze jak tylko cos mnie boli, albo mam niewyleczonego zęba, to spokojnie mogę własnie tam wybrać sie i profesjonalnie je wyleczyc. Do tego w tej Klinice równiez mozna zrobić sobie wspomniany zabieg piaskowania zębów.

        Komentarz


        • #5
          Piaskowanie jest dobre, jednak ja osobiście wolę zabiegi higienizacji. Co 6-8 miesięcy staram się chodzić na nie do mojej kliniki ortodontycznej Ortodontica. Zabieg jest szybciutki, bezbolesny, a po wszystkim wychodzę z czystymi, gładkimi zębami. Więcej o tym zabiegu i klinice można przeczytać tutaj Zabieg i klinikę mogę polecić każdemu

          Komentarz


          • #6
            Jak jeszcze mieszkalem w Krk to chodzilem do gabinetu Luxdentica i tam wykonywalem wszelkie zabiegi, jesli masz po drodze na Przymiarki, to polecam. Zaluje ze mieszkam w innym miescie - wlasnie mnie dopadla odkladana wizyta (zawsze brak czasu) i szukam kogos kto pomoze w Wawie... Jak sie z tym uporam, tez zrobie sobie piaskowanie.

            Komentarz


            • #7
              Ja ze swojej strony tez polecam Luxdentice. Mila obsluga i przede wszystkim fachowa. Ja akurat korzystam ze specyficznej uslugi - z programu dla palaczy, a w zasadzie dla osob rzucajacych palenie. Na zasadzie odbudowy pieknego usmiechu

              Komentarz


              • #8
                Ja mogę polecić gabinet Dentestetica. Z zabiegiem wszystko w porządku a samo miejsce przyjazne dla pacjenta

                Komentarz


                • #9
                  To ja też dorzucę swój gabinet z dzielnicy Ruczaj. Może troszkę bardziej na uboczu, ale za to wszystko w jak najlepszym porządku. Gabinet () w moim odczuciu duży plus, że jest to firma rodzinna, a co za tym idzie zupełnie inne podejście do pacjenta aniżeli w niektórych "klinikach" stomatologicznych. W sumie przez te kilka lat robiłem już u nich wiele rzeczy więc narzekać ogólnie nie mogę za bardzo na nic, więc polecam, szczególnie jak ktoś nie chce czekać 2 miesiące na termin.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja również ze swojej strony mogę polecić gabinet Co prawda ja nie korzystałem z usługi jaką jest piaskowanie, ja potrzebowałem aparatu stałego. Jak na razie jestem bardzo zadowolony i nie mam żadnych zastrzeżeń.

                    Komentarz


                    • #11
                      Też chodze tam do dentist

                      Komentarz


                      • #12
                        Czy ktoś był u dr Kenig w gabinecie na Grzegórzeckiej? Piaskowanie kosztuje tam w okolicach 100 złotych. Nigdy jeszcze nie robiłem tego zabiegu. Wiem, że na NFZ można wykonać zabieg raz w roku, ale obawiam się możliwych powikłań i wolę pójść do sprawdzonego gabinetu prywatnie.

                        Komentarz


                        • #13
                          Jeśli chodzi o piaskowanie zębów to przed pójściem na ten zabieg polecam najpierw poczytać co nieco o nim. Musimy pamiętać, żeby nie chodzić często na zabieg piaskowania, ale więcej informacji uzyskacie przeczytając .

                          Komentarz


                          • #14
                            Oczywiście, że nie można zbyt często wykonywać takich zabiegów, ale częstotliwość zależy od indywidualnych cech - czasami warto wykonywać zabiegi nawet co miesiąc-dwa. Co do gabinetu orto.info - mogę polecić dr M. Mituś. Rzetelny ortodonta, bardzo dobry kontakt i stosunkowo niskie ceny leczenia ortodontycznego. Natomiast tak jak już ktoś napisał - piaskowanie w cenie około 100 złotych, pakiet piaskowanie+skaling+fluoryzacja - 250 złotych (warto łączyć te zabiegi, samo piaskowanie usuwa przede wszystkim lekkie przebarwienia, skaling rozbija kamień nazębny, piaskowanie natomiast będzie dobrym zabiegiem uzupełniającym).

                            Komentarz


                            • #15
                              Chyba nie powinno się piaskować co dwa miesiące. Tak mi się przynajmniej wydaje. W każdym razie jeśli chodzi o gabinet dentystyczny w Krakowie to mogę polecić . Ja do nich chodzę już od paru lat i jestem bardzo zadowolona

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X