Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piaskowanie- Kraków?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Popytajcie znajomych w tym temacie. Sądzę, że to może być bardzo dobre i pomocne rozwiązanie

    Komentarz


    • #32
      Sprawdź sobie usługi gabinet Steczko. Chodzę tam od jakiegoś czasu i jestem zdania, że jest to jeden z lepszych gabinetów w Krakowie.

      Komentarz


      • #33
        Ja robiłam w różnych miejscach i wydaje mi się ze najbardziej profesjonalnie robią w Scandinavian Clinic, tym centrum przy rynku, na Szczepanskim, dokladnie i bezboleśnie. Bo powiem wam ze zauwazylam ze ten zabieg w wielu gabinetach kuleje :/ robia na szybko i byle jak albo nieostrożnie i wszystko czujesz :/ W tym Scandinavian to tez cena jest spoko bo 120 zł za piaskowanie także polecam jakby co

        Komentarz


        • #35
          It is a fear of all the dentist patient. Pains a lot. For free online

          Komentarz


          • #37
            Kompleksowo o Twój uśmiech mogą zadbać w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń. Samo piaskowanie też oczywiście wykonają Ja zawsze wstydziłem się swoich zębów, ale rok spędziłam u nich w gabinecie, wyleczyłam co trzeba, a nad resztą popracowaliśmy i teraz mam uśmiech którego już nie mogę się wstydzić

            Komentarz


            • #38
              Myślicie, że naprawdę warto zainwestować w piaskowanie zębów?

              Komentarz


              • #39
                O piękny uśmiech z pewnością dobrze zadbają w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń. Specjalizują się tam w leczeniu zębów ale też poprawie ich zewnętrznego wyglądu.

                Komentarz


                • #40
                  io game () no hope

                  Komentarz


                  • #42
                    Myślę, że spokojnie mogę polecić Ci Lux Med. Mają naprawdę ciekawą ofertę dla pacjentów.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X