Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dobry dentysta Poznań???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Olga1987
    odpowiedział(a)
    Stomatolog

    Hej! Może ja tutaj coś podpowiem. Otóż od pewnego czasu ja i moi znajomi korzystamy z ciekawej strony internetowej Tam można znaleźć mnóstwo specjalistów ze wszystkich stron Polski, więc może coś każdy znajdzie dla siebie. W końcu zdrowe zęby to podstawa.

    Zostaw komentarz:


  • sweetooth
    odpowiedział(a)
    Od kilku ładnych lat nie chodzę do żadnego innego miejsca u siebie w Poznaniu jak do centrum stomatologii , poszłam raz na próbę, bo poszukiwałam nowego punktu, gdzie leczą zęby i się przekonałam, na tyle, że teraz polecam swoim znajomym.
    Może komuś jeszcze się przyda, bo takich ludzi warto nagłaśniać, polecać i wiele innych

    Zostaw komentarz:


  • tmicha
    odpowiedział(a)
    JorDent

    Polecam usługi Centrum stomatologicznego JorDent na osiedlu przyjaźni w Poznaniu Winogradach - nowy gabinet
    Informacje kontaktowe na

    Zostaw komentarz:


  • MateuszSt
    odpowiedział(a)
    Z Poznania mogę polecić . Bardzo dobra obsługa, miły kontakt, krótkie oczekiwanie na wizytę i co najważniejsze nowoczesny sprzęt dzięki czemu leczenie jest bezbolesne.
    Ostatnio edytowany przez MateuszSt; 17.02.2016, 09:32.

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    Sensowny gabinet z Poznania - Ja tam nie chodzę - za to rodzina tak, po prostu mieszkam w innej okolicy. Wiadomo - wizyty na godzinę, porządne wyposażenie, poczekalnia na poziomie, wszystko tak jak wyglądać powinno. Ze swojej strony miejscówkę zdecydowanie polecam, ale najlepiej ocenić po własnej wizycie.

    Zostaw komentarz:


  • konikmorski
    odpowiedział(a)
    Jeżeli jeszcze jesteś na etapie poszukiwań, to warto też poczytać opinie innych ludzi. Na tej stronie znajdują się , może to ci pomoże w wyborze.

    Zostaw komentarz:


  • Anielcia
    odpowiedział(a)
    Dentysta Poznań

    Szukasz dobrego dentysty w Poznaniu? Polecam Centrum Hercules z ul. Lęborskiej. Byłam tam na piaskowaniu i czyszczeniu kamienia, nie dość że bezboleśnie a nie robiłam tego dłuuugo to jeszcze niesamowicie fajna obsługa. Naprawdę polecam jak szukasz dobrego dentysty w Poznaniu

    Zostaw komentarz:


  • loca
    rozpoczął temat dobry dentysta Poznań???

    dobry dentysta Poznań???

    Szukam sprawdzonego, kompetentnego stomatologa z Poznania
Pracuję...
X