Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobra klinika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dobra klinika

    Witam, jeśli ktoś z Was szuka dobrej kliniki dentystycznej, to polecam tą: miałam bardzo skomplikowany problem, wielu dentystów nie chciało podjąć się leczenia. Dopiero tutaj mi pomogli. Bardzo dobrzy fachowcy i najnowocześniejsze metody.

  • #2
    Dentysta Kielce

    Ja natomiast mogę polecić Klinikę Stomatologiczną Platinum Dent w Kielcach, są naprawdę doskonali. Zabiegi wykonują dokładnie z pełnym profesjonalizmem i delikatnością. Jakby ktoś potrzebował pozostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000

    Komentarz


    • #3
      a co z tą kliniką jest nie tak

      ___________________________________

      Komentarz


      • #4
        Polecam W tej klinice na prawdę spisują się rewelacyjnie.

        Komentarz


        • #5
          dobry dentysta w Krakowie

          Proszę o namiary na dobrego dentystę, który leczy zęby pod mikroskopem w Krakowie?

          --------------------

          Komentarz


          • #6
            Ja ze swojej strony z czystym sumieniem mogę polecić . Profesjonalna obsługa i najnowszy sprzęt.

            Komentarz


            • #7
              Tylko ile taka dobra klinika kosztuje.
              Według mnie to jest ryzykowne pójście.

              Komentarz


              • #8
                Dobry dentysta

                Ja od siebie polecam stomatolog Rzeszów . Mają świetną obsługę, wolne terminy, wykonują wiele zabiegów, a ceny są korzystne.

                Komentarz


                • #9
                  Stomatologia Wilanów

                  Ja polecam klinikę Smile Makers - . Najlepszy gabinet do jakiego trafiłam.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja z kolei mogę polecić przychodnię stomatologiczną CMP Krakowie . Bardzo dobrze dentyści tam przyjmują.

                    Komentarz


                    • #11
                      Tak ostatnio zauważyłem, że pacjenci dzielą się na dwa typy: zadowolonych i niezadowolonych. Niezadowoleni psioczą a zadowoleni chwalą. Ja należę do tych zadowolonych - w spotkałem się z taką życzliwością i profesjonalizmem, że aż do tej pory jestem pełen podziwu.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja korzystałem z usług Centrum Stomatologicznego Salvus we Wrocławiu - - polecam z czystym sumieniem!

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja za bardzo zaawansowane ubytki z piaskowaniem w świetnym gabinecie, gdzie przy okazji leżysz i oglądasz sobie Netflixa podczas zabiegu, płaciłam 350, znieczulenie w cenie. Tylko to często nie była jedno miejsce na zębie do zrobienia, stąd cena. Po dwóch latach zęby dalej pięknie zdrowe, a było to wyzwanie dentystyczne.
                          Za kanałowe płaciłam ponad 1000.
                          Kontrola ze wszystkimi zdjęciami 200.

                          A chodziłam do tego stomatologa w Krakowie

                          Komentarz


                          • #14
                            Jeśli chodzi o klinike dentystyczną w Krakowie to z całego serca polecam scandinavian clinic, a szczegolnie doktora Balczyńskiego. Każdemu gwarantuje, że będzie zadowolony i na pewno nie zamieni go na żadnego innego dentyste.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja szukając dobrego stomatologa trafiłam na ofertę Centrum Medycznego CortenMedic. Od zawsze miałam problemy ze zgryzem, ale jednocześnie bałam się, że w aparacie ortodontycznym będę wyglądać po prostu źle i nie będę się czuć dobrze w kontaktach z innymi ludźmi. Nie miałam pojęcia, że jest więcej typów aparatów nazębnych i że w niektórych przychodniach można sobie wybrać rodzaj, jaki nam najbardziej odpowiada. Taką ofertę ma właśnie CortenMedic, co jest moim zdaniem fantastyczną opcją! Zdecydowałam się na przezroczystą nakładkę na zęby, która jest praktycznie niewidoczna i tak wygodna, że zapominam o niej w ciągu dnia. Naprawdę polecam!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X