Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobra klinika

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dobra klinika

Witam, jeśli ktoś z Was szuka dobrej kliniki dentystycznej, to polecam tą: miałam bardzo skomplikowany problem, wielu dentystów nie chciało podjąć się leczenia. Dopiero tutaj mi pomogli. Bardzo dobrzy fachowcy i najnowocześniejsze metody.

Dentysta Kielce

Ja natomiast mogę polecić Klinikę Stomatologiczną Platinum Dent w Kielcach, są naprawdę doskonali. Zabiegi wykonują dokładnie z pełnym profesjonalizmem i delikatnością. Jakby ktoś potrzebował pozostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000

Komentarz

a co z tą kliniką jest nie tak

Komentarz

Polecam W tej klinice na prawdę spisują się rewelacyjnie.

Komentarz

dobry dentysta w Krakowie

Proszę o namiary na dobrego dentystę, który leczy zęby pod mikroskopem w Krakowie?

--------------------

Komentarz

Ja ze swojej strony z czystym sumieniem mogę polecić . Profesjonalna obsługa i najnowszy sprzęt.

Komentarz

Tylko ile taka dobra klinika kosztuje.
              Według mnie to jest ryzykowne pójście.

Komentarz

Dobry dentysta

Ja od siebie polecam stomatolog Rzeszów . Mają świetną obsługę, wolne terminy, wykonują wiele zabiegów, a ceny są korzystne.

Komentarz

Stomatologia Wilanów

Ja polecam klinikę Smile Makers - . Najlepszy gabinet do jakiego trafiłam.

Komentarz

Ja z kolei mogę polecić przychodnię stomatologiczną CMP Krakowie . Bardzo dobrze dentyści tam przyjmują.

Komentarz

Tak ostatnio zauważyłem, że pacjenci dzielą się na dwa typy: zadowolonych i niezadowolonych. Niezadowoleni psioczą a zadowoleni chwalą. Ja należę do tych zadowolonych - w spotkałem się z taką życzliwością i profesjonalizmem, że aż do tej pory jestem pełen podziwu.

Komentarz

Ja korzystałem z usług Centrum Stomatologicznego Salvus we Wrocławiu - [url]https://salvus-idc.com/[/url] - polecam z czystym sumieniem!

Komentarz

Ja za bardzo zaawansowane ubytki z piaskowaniem w świetnym gabinecie, gdzie przy okazji leżysz i oglądasz sobie Netflixa podczas zabiegu, płaciłam 350, znieczulenie w cenie. Tylko to często nie była jedno miejsce na zębie do zrobienia, stąd cena. Po dwóch latach zęby dalej pięknie zdrowe, a było to wyzwanie dentystyczne.
                          Za kanałowe płaciłam ponad 1000.
                          Kontrola ze wszystkimi zdjęciami 200.

A chodziłam do tego stomatologa w Krakowie ([url]https://studiose.med.pl/nasi-lekarze/[/url])

Komentarz

Pracuję...
                          X