Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki dentysta najlepszy w Warszawie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki dentysta najlepszy w Warszawie?

    Ostatnimi czasy korzystałem z ofert czterech dentystów w Warszawie i muszę powiedzieć że dopiero jak trafiłem, za tym czwartym razem udało mi się wyleczyć wszystkie zęby idealnie. Mowa tutaj o firmie Dorodent z Warszawy, rewelacyjni specjaliście, świetnie leczą zęby, leczenie u nich jest perfekcyjne, sami zobaczcie na ich ofertę ! Jeśli macie dylemat wybierzcie najlepszych fachowców, wyleczą każdego zęba !

  • #2
    Z tego co mi wiadomo, to nie ma rankingu stomatologów. Zwykle odbywa się tak, ze idzie się do stomatologa w swojej okolicy, a w przypadku specjalistycznych zabiegów (np pod znieczuleniem), do dedykowanej kliniki stomatologicznej.
    Jeżeli chodzi o leczenie zachowawcze, profilaktykę, protetykę i inne popularne usługi stomatologiczne, to ewentualnie można sprawdzić sobie na znanym lekarzu bądź bezpośrednio

    Komentarz


    • #3
      Trudno mówić czy ktoś jest najlepszy, skoro w Warszawie dentystów jest bez liku. Nikt nie sprawdził przecież każdego. Ja dawno temu chodziłam do dentystki na Wolę, teraz plomby uzupełniam na Powiślu i jestem zadowolona.

      Komentarz


      • #4
        Moja siostra jeździła do stomatologa do Centrum Medycznego Panorama, do Radzymina. Z tego co się orientowała, to tam mają najlepszą opiekę medyczną. Drogo też nie mają, dostała jeszcze dodatkowo zniżki. Wyszło ja zdecydowanie taniej, niż jakby miała korzystać z warszawskich stomatologów

        Komentarz


        • #5
          Trudno tak jednoznacznie kogoś wskazać, wejdź sobie na tą stronę i wyszukaj wszystkich dentystów w warszawie. Może jakiś cie zainteresuje albo będzie blisko ciebie.

          Komentarz


          • #6
            hmm a może Witclinic? Widziałam dość pozytywne opinie na temat klinki jak i usług wykonywanych w tej klinice. Możesz zadzwonić pod ich firmowy telefon i umówić się na wstepne konsultacje.

            Komentarz


            • #7
              Może nie w Warszawie, ale w województwie zachodniopomorskim polecam . Polecam

              Komentarz


              • #8
                Nie wiem jaki jest najlepszy, ale ja leczę zęby w Dental Gallery na Woli i jestem zadowolona. Ogólnie ceny mają przystępne no i fajnie, że zdjecie zęba można u nich zrobić na miejscu od razu. Mąż miał u nich wstawiany implant i też wszystko poszło super. możecie sobie sprawdzić dokładny adres itd.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Aneczka1987 Zobacz posta
                  Może nie w Warszawie, ale w województwie zachodniopomorskim polecam . Polecam
                  Jest mowa o dentyście z Warszawy więc z czym do ludzi.
                  Osobiście dobrze wspominam . Polecam

                  Komentarz


                  • #10
                    Fajnie, że zrobiliście takie zestawienie czasami warto zainwestować w zdrowie swoich zębów i nie chodzić ślepo do byle kogo. Jedak koronka to nie to samo co naturalny uśmiech. Dzięki za wskazówki gdzie chodzić!

                    Komentarz


                    • #11
                      Jeśli szukacie dentysty to koniecznie zobaczcie na stronę kiedy wpiszecie Warszawa to wyskoczą wam dentyści. Możecie znaleźć idealnego dla siebie. Polecam zajrzeć na stronę.

                      Komentarz


                      • #12
                        W Warszawie najlepszym wyborem będzie któryś z gabinetów Corten Medic.

                        Komentarz


                        • #14
                          Ja w Warszawie polecam Eurodental. Są naprawdę godni polecenia.

                          Komentarz


                          • #15
                            Zgadzam się, że trudno wskazać kogoś konkretnego z całego miasta, można tylko bazować na własym doświadczeniu. Ja mogę polecić klinikę Demeter przy Białostockiej, szczególnie dr Krawczyka, u którego leczę się już jakiś czas. Wizyty są bardzo profesjonalne i przebiegają w miłej atmosferze, co zupełenie nie kojarzy się z dentystą, a jednak jest możliwe :P Polecam!

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X