Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki dentysta najlepszy w Warszawie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Niko01
    odpowiedział(a)
    Mi się świetnie sprawdził stomatolog z centrum corten medic Niestety nie pamiętam nazwiska. Możesz śmiało do nich dzwonić, bo nadal są otwarci tylko na podwyższonych normach sanitarnych, więc jest w pełni bezpiecznie.

    Zostaw komentarz:


  • polakowalska
    odpowiedział(a)
    Zgadzam się, że trudno wskazać kogoś konkretnego z całego miasta, można tylko bazować na własym doświadczeniu. Ja mogę polecić klinikę Demeter przy Białostockiej, szczególnie dr Krawczyka, u którego leczę się już jakiś czas. Wizyty są bardzo profesjonalne i przebiegają w miłej atmosferze, co zupełenie nie kojarzy się z dentystą, a jednak jest możliwe :P Polecam!

    Zostaw komentarz:


  • Jasmin89
    odpowiedział(a)
    Ja w Warszawie polecam Eurodental. Są naprawdę godni polecenia.

    Zostaw komentarz:


  • dominisia
    odpowiedział(a)
    W Warszawie najlepszym wyborem będzie któryś z gabinetów Corten Medic.

    Zostaw komentarz:


  • hombras11
    odpowiedział(a)
    Jeśli szukacie dentysty to koniecznie zobaczcie na stronę kiedy wpiszecie Warszawa to wyskoczą wam dentyści. Możecie znaleźć idealnego dla siebie. Polecam zajrzeć na stronę.

    Zostaw komentarz:


  • fryderyk1.1
    odpowiedział(a)
    Fajnie, że zrobiliście takie zestawienie czasami warto zainwestować w zdrowie swoich zębów i nie chodzić ślepo do byle kogo. Jedak koronka to nie to samo co naturalny uśmiech. Dzięki za wskazówki gdzie chodzić!

    Zostaw komentarz:


  • glonojad
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Aneczka1987 Zobacz posta
    Może nie w Warszawie, ale w województwie zachodniopomorskim polecam . Polecam
    Jest mowa o dentyście z Warszawy więc z czym do ludzi.
    Osobiście dobrze wspominam . Polecam

    Zostaw komentarz:


  • MarchewW
    odpowiedział(a)
    Nie wiem jaki jest najlepszy, ale ja leczę zęby w Dental Gallery na Woli i jestem zadowolona. Ogólnie ceny mają przystępne no i fajnie, że zdjecie zęba można u nich zrobić na miejscu od razu. Mąż miał u nich wstawiany implant i też wszystko poszło super. możecie sobie sprawdzić dokładny adres itd.

    Zostaw komentarz:


  • Aneczka1987
    odpowiedział(a)
    Może nie w Warszawie, ale w województwie zachodniopomorskim polecam . Polecam

    Zostaw komentarz:


  • Selma
    odpowiedział(a)
    hmm a może Witclinic? Widziałam dość pozytywne opinie na temat klinki jak i usług wykonywanych w tej klinice. Możesz zadzwonić pod ich firmowy telefon i umówić się na wstepne konsultacje.

    Zostaw komentarz:


  • joanna41
    odpowiedział(a)
    Trudno tak jednoznacznie kogoś wskazać, wejdź sobie na tą stronę i wyszukaj wszystkich dentystów w warszawie. Może jakiś cie zainteresuje albo będzie blisko ciebie.

    Zostaw komentarz:


  • fara
    odpowiedział(a)
    Moja siostra jeździła do stomatologa do Centrum Medycznego Panorama, do Radzymina. Z tego co się orientowała, to tam mają najlepszą opiekę medyczną. Drogo też nie mają, dostała jeszcze dodatkowo zniżki. Wyszło ja zdecydowanie taniej, niż jakby miała korzystać z warszawskich stomatologów

    Zostaw komentarz:


  • kalimba
    odpowiedział(a)
    Trudno mówić czy ktoś jest najlepszy, skoro w Warszawie dentystów jest bez liku. Nikt nie sprawdził przecież każdego. Ja dawno temu chodziłam do dentystki na Wolę, teraz plomby uzupełniam na Powiślu i jestem zadowolona.

    Zostaw komentarz:


  • misza
    odpowiedział(a)
    Z tego co mi wiadomo, to nie ma rankingu stomatologów. Zwykle odbywa się tak, ze idzie się do stomatologa w swojej okolicy, a w przypadku specjalistycznych zabiegów (np pod znieczuleniem), do dedykowanej kliniki stomatologicznej.
    Jeżeli chodzi o leczenie zachowawcze, profilaktykę, protetykę i inne popularne usługi stomatologiczne, to ewentualnie można sprawdzić sobie na znanym lekarzu bądź bezpośrednio

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X