Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gabinet stomatologiczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • heniutek
    odpowiedział(a)
    Znaleźć dobrego stomatologa czy protetyka to naprawdę skarb! Mi się na szczęście udało. Jeżeli ktoś z Was jest z Wrocławia, albo właśnie w tym miejscu poszukuje gabinetu, który sprosta nawet trudnym przypadkom, podsyłam gabinetu Miserante Denatl. Jedno słowo opisuje cały zespół - profesjonalizm!

    Zostaw komentarz:


  • Selma
    odpowiedział(a)
    W Katowicach mamy bardzo dobrego dentystę, nawet z zakresu protetyki. Możesz przeczytać o Klinice tutaj . Dzięki tej stronie, można zapoznać się poglądowym filmikiem na temat protetyki. Stomatolodzy są bardzo wykwalifikowani a uzupełnienia są tworzone z największą precyzją.

    Zostaw komentarz:


  • kewlar
    odpowiedział(a)
    W Lublinie Aldent słynie z jakości usług i trafnych decyzji, więc ja bym zaczęła tam. Poza tym mają doświadczenie i oferują pomoc w wielu dziedzinach stomatologii zachowawczej i estetycznej.

    Zostaw komentarz:


  • janekk
    odpowiedział(a)
    Ja mieszkam w Sosnowcu i polecam gabinet dentystyczny to jeden z najlepszych gabinetow na Śląsku. Uczęszczamy tam regularnie również z dziećmi dla których wizyta to sama przyjemność. Personel na cudowne podejście do dzieci a to jest bardzo ważne.

    Zostaw komentarz:


  • Małgorzata8
    odpowiedział(a)
    Ja mogę polecić Ci świetny gabinet stomatologiczny w Krakowie mają niskie ceny, które możesz sprawdzić na stronie internetowej. Poza tym zawsze jestem zadowolona z ich pracy, bo wcześniej zdarzały mi się różne sytuacje i różni pseudo-specjaliści.

    Zostaw komentarz:


  • magda88
    odpowiedział(a)
    Jak dla mnie wybór jest bardzo prosty: państwowe leczenie to porażka, zwłaszcza jesli chodzi o stomatologię. Mało kto wybiera NFZ bo wysoce prawdopodobne jest, że niedługo trzeba będzie robić leczenie od nowa. Kosztów nie unikniemy a ewentualny ból i stres będziemy przechodzić dwukrotnie. Moja rodzina i j wybraliśmy częstochowską przychodnię Alfadent i wolimy zapłacić a oddać zdrowie swoich zębów w ręce specjalistów. Amen

    Zostaw komentarz:


  • adrianna
    odpowiedział(a)
    Jakiś czas temu miałam podobną rozterkę, czy NFZ czy może prywatne leczenie. Zaczęłam szukać opinii, znajoma jeździła z synem (oczywiście prywatnie). Przedzwoniłam do nich z pytaniem czy przyjmują na NFZ. Okazało się że nie, ale mogą wystawić skierowanie. Pani przez telefon opowiedziała mi jednak jak to jest ze stomatologami na NFZ, z długim czasem oczekiwania. Oszacowała mi koszt całego leczenia u nich i powiem szczerze spodziewałam się z opowieści że wyjdzie drożej. Dobry ortodonta, w zasadzie specjalnie dojeżdżałam do Częstochowy (mam kilkadziesiąt km). Kontakt najlepiej na ich stronie tutaj

    Zostaw komentarz:


  • branso
    rozpoczął temat Gabinet stomatologiczny

    Gabinet stomatologiczny

    Hej, czy ktoś z Was ma może doświadczenie w kwestii prywatnego stomatologa? Aktualnie potrzebuję udać się do dentysty ale nie uśmiecha mi się droga przez NFZ.. dlatego szukam czegoś innego. Trafiłem w internecie na tą stronę . Ktoś z Was może ma jakieś doświadczenie z tym miejscem?
Pracuję...
X