Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gabinet stomatologiczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • cocineria
    odpowiedział(a)
    Kluczową kwestią znalezienie gabinetu stomatologicznego i stomatologa, który wprowadzi taką atmosferę, że nie będzie czego się bać. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na sprzęt jaki wykorzystuje lekarz, Od kiedy chodzę do dentysty co Centrum Medycznego nClinic , polubiłam "grzebanie" w zębach.

    Zostaw komentarz:


  • ptyś
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem koniecznie musisz się przełamać, obecnie wizyta u dentysty nie jest tak straszna jak kiedyś, bo nawet już są odpowiednie sprzęty do znieczulenia, które wyglądają jak długopis i ukłucia nawet nie czuć, a regularne przeglądy to podstawa jeśli chcemy mieć zdrowe uzębienie. Ze swojej strony mogę Ci też polecić zajrzeć na stronę . Sam uczęszczam na wizyty własnie do nich, a stomatolog, który się mną opiekuje według mnie jeśli chodzi o Wrocław jest jednym z lepszych specjalistów

    Zostaw komentarz:


  • lulu
    odpowiedział(a)
    Bardzo nie lubię chodzić do dentysty - chciałabym jakoś złagodzić tą traumę, ale nie mam jak Troszkę mnie to martwi, bo jestem już dorosła.

    Zostaw komentarz:


  • luiza.zapal
    odpowiedział(a)
    witam,

    potrzebuję namiar na dobrego stomatologa z Rzeszowa czy możecie kogoś konkretnego polecić? dziękuję za wszelkie kontakty.

    __________________

    Zostaw komentarz:


  • kafeela
    odpowiedział(a)
    Ja to zawsze chciałem być właścicielem takiego salonu, moje marzenie z dzieciństwa
    -----------------------------------------------------------------------
    [/URL]

    Zostaw komentarz:


  • Strelka
    odpowiedział(a)
    Ktoś może ze śląska korzystał z firmy ? Chce zabrać tam mojego dziadka, ma spore problemy ze swoją protezą. Nie wiem czy jeszcze da się to naprawić, posklejać. Jak coś to trzeba będzie może na nowo ją zrobić.

    Zostaw komentarz:


  • dariusz332
    odpowiedział(a)
    Widzę w tym wątku bardzo dużo postów. Dlatego pytam czy ktoś z was zna firmę ?Jeśli tak to proszę o opinie.
    Ostatnio edytowany przez dariusz332; 06.11.2018, 11:09.

    Zostaw komentarz:


  • hebe
    odpowiedział(a)
    moim zdaniem leczenie na nfz to na pewno nie w przypadku dentystów. Jeśli chodzi o zeby to nie ma czasu na czekanie po kilka tygodni na termin :/ mowie z doświadczenia bo przez dlugi czas probowalam się leczyc w ten sposób i zrezygnowalam. Najwazniejsze to znalezc dobry gabinet a nie chodzic za każdym razem do innego lekarza a na nfz to zwykle tak wygląda. Chodze teraz do Scandinavian Clinic i na pewno mogę polecić pania Elżbiete Adamczyk, najlepsza dentystka na jaka mogłam trafic, cierpliwa, dokladna, z dużym doświadczeniem, a ceny jak na Krakow naprawdę przyzwoite

    Zostaw komentarz:


  • wikmac
    odpowiedział(a)
    czesc

    Zostaw komentarz:


  • Mania99
    odpowiedział(a)
    A ja bardzo polecam gabinet stomatologiczny i panią doktor Aleksandrę Szantyr. Miałam przyjemność znaleźć się w jej gabinecie już wiele razy, Ostatnim razem zabrałam do niej córkę. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy pani doktor. Atmosfera panująca w gabinecie jest przyjazna i pomaga się rozluźnić. Jestem również bardzo zadowolona z efektów leczenia, które zostało wykonane bardzo solidnie.

    Zostaw komentarz:


  • Gretta
    odpowiedział(a)
    O proszę, bardzo fajny pomysł Ale generalnie co do znalezienia odpowiedniego stomatologa to nie jest to łatwe zadanie, przeważnie trzeba przejść się po paru dentystach w waszej okolicy. No chyba że ktoś wam poleci i tam w pierwszej kolejności się udacie. Ja szukam kogoś w Łodzi, głównie dla moich dzieci, ja to żadnych problemów z zębami nigdy nie miałam. Znajoma polecała mi gabinet Zajmują się tam także stomatologią
    Ostatnio edytowany przez Gretta; 19.10.2018, 15:43.

    Zostaw komentarz:


  • zossia27
    odpowiedział(a)
    Chce stworzyc swoj własny gabinet stomatologiczny w Krakowie, jest to przemyslana decyzja. Szukam firmy, ktora sie tym zajmuje i zna wszystkie reguły i zasady przy tworzeniu gabinetow. Moj kolega po fachu polecil mi , poniewaz sam ostatnio skorzystal z ich pomocy i jest bardzo zadowolony. Powiedzial ze sa godni polecenia.

    Zostaw komentarz:


  • misssia
    odpowiedział(a)
    Super, dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym Z całą pewnością przydadzą mi się one

    Zostaw komentarz:


  • heniutek
    odpowiedział(a)
    Znaleźć dobrego stomatologa czy protetyka to naprawdę skarb! Mi się na szczęście udało. Jeżeli ktoś z Was jest z Wrocławia, albo właśnie w tym miejscu poszukuje gabinetu, który sprosta nawet trudnym przypadkom, podsyłam gabinetu Miserante Denatl. Jedno słowo opisuje cały zespół - profesjonalizm!

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X