Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gabinet stomatologiczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • AntekR
    odpowiedział(a)
    W Krakowie polecam scandinavian clinic - świetnia klinika dentystyczna, w której znajdziecie wielu świetnych dentystów. Chodzimy tam całą rodziną, wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Ja chodzę do doktora Adama Balczynskiego - dla mnie najepszy dentysta! Szczerze namawiam, bo gwarantuję, że każdy będzie baaardzo zadowolony.

    Zostaw komentarz:


  • Julia Stachowicz
    odpowiedział(a)
    Ja sporo się naszukałam zanim znalazłam dobrego stomatologa, już naprawdę miałam tka złe doświadczenia.. Jakoś tak przypadkiem trafiłam na mega dobrą klinikę w Warszawie Villa Nova przy ul. Przyczółkowej. Fajnie to tam wszystko funkcjonuje, lekarze różnej specjalizacji współpracują ze sobą, a co dwie głowy to nie jedna

    Zostaw komentarz:


  • AntekR
    odpowiedział(a)
    Jak jesteś z krakowa bądź okolic to koniecznie zaglądnij do scandinavian clinic i umów się na wizytę do dr Balczyńskiego - jestem pewien, że tak jak ja, nigdy więcej już nie bedzies szukał innego dentysty. Pan doktor jest najlepszy. Polecam bardzo .

    Zostaw komentarz:


  • Tosia
    odpowiedział(a)
    Osobiście chodzę do [url]http://www.litynscy.pl/[/url] Warto podzielić się swoim pozytywnym doświadczeniem z leczenia stomatologicznego. Szukanie dobrego stomatologa może być trudne i czasochłonne. Osobiście przeszłam przez kilka wizyt u różnych specjalistów, zanim trafiłam do Lityńscy Stomatologia. To właśnie tam wreszcie otrzymałam pomoc, której potrzebowałam.

    Zostaw komentarz:


  • Dani
    odpowiedział(a)
    Jeśli chodzi o gabinet stomatologiczny w Warszawie to ja polecam Eurodental. Mają świetnych specjalistów, z dużym doświadczeniem. Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług.

    Zostaw komentarz:


  • magda_klos
    odpowiedział(a)
    a ja mogę dać Wam namiar na super klinikę w Redzie - Verde Clinic. Robiłam tu już 2 razy leczenie kanałowe u doktor Matuszewskiej - skutecznie, bez bólu. Zamierzam się także zapisać do doktor Kołackiej na zabieg związany z medycyną estetyczną ( chcę powiększyć usta). Super, ze w naszym mieście powstało tak prestiżowe miejsce ( zaznaczę od razu, ze ceny mają bardzo rozsądne).

    Zostaw komentarz:


  • Jarreczek1
    odpowiedział(a)
    - Ja również uważam, że NFZ to porazka, dlatego jeśli chodzi o trójmiasto chodzę do kliniki Seamed. obsługa i zabiegi przechodzą bezproblemowo.
    Ostatnio edytowany przez Jarreczek1; 30.10.2020, 12:21.

    Zostaw komentarz:


  • Jasmin89
    odpowiedział(a)
    Ja polecam stomatologów z Lux Med. Korzystałam z ich usług zarówno w Warszawie jak i Krakowie. Mają naprawdę wysoki poziom jakości usług, świetnych specjalistów i szybkie terminy. Myślę, że ich pakiety stomatologiczne to też fajna sprawa.

    Zostaw komentarz:


  • igula
    odpowiedział(a)
    Ja ostatnio trafiłam do , gdzie szybko i bezboleśnie uporali się z problemem. Ponieważ nie czułam bólu postanowiłam, że będę chodzić na wizyty dopóki nie wyleczę wszystkich zębów, a trochę ich jest. Jak widać, najważniejszą kwestią jest trafienie do odpowiedniego specjalisty i na pewno nie warto się zrażać.

    Zostaw komentarz:


  • medica34
    odpowiedział(a)
    Jeśli pytanie o dobrego dentystę z Wrocławia, to mogę wam polecić z czystym sumieniem
    Moje ząbki są zdrowe odkąd do nich chodzę.

    Zostaw komentarz:


  • katangol
    odpowiedział(a)
    Zdecydowanie, jak ktoś wspomniał wyżej, warto dbać o estetykę, a co ważniejsze - o zdrowie zębów. Od lat oddaję się w ręce specjalistów z i dzięki regularnej profilaktyce nie mam dziś żadnych problemów z próchnicą, paradontozą ani nawet ubytków.

    Zostaw komentarz:


  • chroopek
    odpowiedział(a)
    Jeśli mam problemy z zębami to umawiam się na wizytę w . zawsze specjalistyczna opieka

    Zostaw komentarz:


  • duot385
    odpowiedział(a)
    Szukasz naprawdę dobrego specjalisty więc polecę

    Zostaw komentarz:


  • notatky
    odpowiedział(a)
    Ja korzystałem z usług i byłem mega zadowlony

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X