Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gabinet stomatologiczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jarreczek1
    odpowiedział(a)
    - Ja również uważam, że NFZ to porazka, dlatego jeśli chodzi o trójmiasto chodzę do kliniki Seamed. obsługa i zabiegi przechodzą bezproblemowo.
    Ostatnio edytowany przez Jarreczek1; 30.10.2020, 13:21.

Zostaw komentarz:

• Jasmin89
    odpowiedział(a)
    Ja polecam stomatologów z Lux Med. Korzystałam z ich usług zarówno w Warszawie jak i Krakowie. Mają naprawdę wysoki poziom jakości usług, świetnych specjalistów i szybkie terminy. Myślę, że ich pakiety stomatologiczne to też fajna sprawa.

Zostaw komentarz:

• igula
    odpowiedział(a)
    Ja ostatnio trafiłam do , gdzie szybko i bezboleśnie uporali się z problemem. Ponieważ nie czułam bólu postanowiłam, że będę chodzić na wizyty dopóki nie wyleczę wszystkich zębów, a trochę ich jest. Jak widać, najważniejszą kwestią jest trafienie do odpowiedniego specjalisty i na pewno nie warto się zrażać.

Zostaw komentarz:

• medica34
    odpowiedział(a)
    Jeśli pytanie o dobrego dentystę z Wrocławia, to mogę wam polecić z czystym sumieniem
    Moje ząbki są zdrowe odkąd do nich chodzę.

Zostaw komentarz:

• katangol
    odpowiedział(a)
    Zdecydowanie, jak ktoś wspomniał wyżej, warto dbać o estetykę, a co ważniejsze - o zdrowie zębów. Od lat oddaję się w ręce specjalistów z i dzięki regularnej profilaktyce nie mam dziś żadnych problemów z próchnicą, paradontozą ani nawet ubytków.

Zostaw komentarz:

• chroopek
    odpowiedział(a)
    Jeśli mam problemy z zębami to umawiam się na wizytę w . zawsze specjalistyczna opieka

Zostaw komentarz:

• duot385
    odpowiedział(a)
    Szukasz naprawdę dobrego specjalisty więc polecę

Zostaw komentarz:

• notatky
    odpowiedział(a)
    Ja korzystałem z usług i byłem mega zadowlony

Zostaw komentarz:

• cocineria
    odpowiedział(a)
    Kluczową kwestią znalezienie gabinetu stomatologicznego i stomatologa, który wprowadzi taką atmosferę, że nie będzie czego się bać. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na sprzęt jaki wykorzystuje lekarz, Od kiedy chodzę do dentysty co Centrum Medycznego nClinic , polubiłam "grzebanie" w zębach.

Zostaw komentarz:

• ptyś
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem koniecznie musisz się przełamać, obecnie wizyta u dentysty nie jest tak straszna jak kiedyś, bo nawet już są odpowiednie sprzęty do znieczulenia, które wyglądają jak długopis i ukłucia nawet nie czuć, a regularne przeglądy to podstawa jeśli chcemy mieć zdrowe uzębienie. Ze swojej strony mogę Ci też polecić zajrzeć na stronę . Sam uczęszczam na wizyty własnie do nich, a stomatolog, który się mną opiekuje według mnie jeśli chodzi o Wrocław jest jednym z lepszych specjalistów

Zostaw komentarz:

• lulu
    odpowiedział(a)
    Bardzo nie lubię chodzić do dentysty - chciałabym jakoś złagodzić tą traumę, ale nie mam jak Troszkę mnie to martwi, bo jestem już dorosła.

Zostaw komentarz:

• luiza.zapal
    odpowiedział(a)
    witam,

potrzebuję namiar na dobrego stomatologa z Rzeszowa czy możecie kogoś konkretnego polecić? dziękuję za wszelkie kontakty.

Zostaw komentarz:

• kafeela
    odpowiedział(a)
    Ja to zawsze chciałem być właścicielem takiego salonu, moje marzenie z dzieciństwa
    -----------------------------------------------------------------------
    [/URL]

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X