Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gabinet stomatologiczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Zamieszczone przez Hubxl Zobacz posta
    przed świętami jestem umówiony wefl z przedstawicielem .
    rozmawialem już telefoniczniei wiem ,żemusze mieć dyplom w kieszeni by móc starac się o sprzęt.a w styczniu to jeszcze będe studentem.
    Spotkam się ,wtedy wszysto wypytam..
    będe wiedział na jaką kwote bede mógl sobie wziąć sprzęt...czy to będzie taki tani unit ,czy juz taki ,,wypasiony za około 100 tys.
    no to skoro tak to narazie mozna sie tylko wypytac
    ale mam nadzieje, ze wiesci beda dobre

    Komentarz


    • #32
      gabinet

      wieści nie moga być złe,bo pieniądze mam,tylko chcę podjąc najbardziej korzystną decyzję dla mnie.
      Mogę część pieniędzy ,,wtopić" w działalność tym bardziej ,że telefonicznie wspomniano mi,że pobierany jest depozyt gwarancyjny,który zwracany jest po spłacie czynszy.Ja na ten depozyt mam pieniądze..i więcej..
      Spokojnie czekam na spotkanie,przeglądam sprzęt który chciałbym mieć ..

      Komentarz


      • #33
        Takie juz maja swoje przepisy, musza sie jakos zabezpieczac i trudno im sie dziwic. Czekam na info czy sie zdezydowales na ten efl, czy moze cos innego postanowiles. Poki co wesolych swiat

        Komentarz


        • #34
          no to faktycznie, masz bardzo dobra sytuacje, jakby cos mozesz sam to sfinansowac, ale mysle, ze dostaniesz ten leasing

          Komentarz


          • #35
            gabinet

            niektore rzeczy potrzebne do gabinetu mozesz kupic w . Maja naprawde atrakcyjne ceny, a dobrze jest zaoszczedzic chociaz 'pare zlotych' kiedy w gre wchodzi otwarcie wlasnego gabinetu

            Komentarz


            • #36
              Jeśli będziesz szukał oprogramowania do badania jakości sprzętu medycznego to koniecznie zapoznaj się z ofertą Pro Project. Mają ciekawe oprogramowania, które nie są skomplikowane w obsłudze, myślę, że mogą w znaczny sposób usprawnić Twoją pracę w gabinecie medycznym.

              Komentarz


              • #37
                Ja na twoim miejscu kupiłabym mieszkanie- chyba że juz je masz, a sprzęt właśnie wzięła w leasing. Jak zaczniesz pracować, to spokojnie wszystko odrobisz. Teraz i tak ludzie prywatnie robią wszystko z zębami, bo na NFZ to po prostu szkoda mówić. Nie dość, że kolejni, to jeszcze kiepskiej jakości materiały, a jeśli lepsze to i tak trzeba płacić. Ja na przykład oglądałam ostatnio . Przymierzam się właśnie do kupna, z tym, że na kredyt właśnie. Tzn. część za gotówkę, a część na kredyt. tak samo sprzęt do gabinetu. Niektóre rzeczy za gotówkę, a niektóre- te droższe w leasing. Tak wychodzi bardziej opłacalnie.

                Komentarz


                • #38
                  Jest to już poważniejsza inwestycja, myślę, że fajnym pomysłem była by budowa niewielkiego miejsca pracy, do takich robót polecam , sam korzystam z ich usług i na prawdę warto, profesjonaliści w każdym calu

                  Komentarz


                  • #39
                    Wiadomo że prywatnie zęby zrobi się lepiej niż na NFS, teraz za wszystko trzeba płacić. Ale w ubezpieczeniu płaci się właśnie również za zęby więc te lepsze materiały też powinny być w cenie.

                    ________________
                    Przepisy na

                    Komentarz


                    • #40
                      Marketing nowo otwartego gabinetu stomatologicznego - stomatologia.314.pl

                      Witam,
                      od ponad 15 lat prowadzimy agencję interaktywną
                      .
                      Od pewnego czasu powołaliśmy specjalny dział zajmujący się tylko i wyłącznie branżą stomatologiczną


                      Należy pamietać, że otwarcie gabinetu bez wcześniej zaplanowanej strategii wejścia na rynek może nie do końca okazać się sukcesem.

                      Nasi Klienci najczęściej wybierają poniższe formy reklamy:
                      - SEO - pozycjonowanie organiczne w wyszukiwarkach na podstawie prawidłowo zoptymalizowanej strony www
                      - SEM - kampanie płatne w Google, np. AdWords
                      - Social Media - dorastające pokolenie Milenials-ów spowodowało iż kontakt poprzez social media jest bardzo istotny dla każdego gabinetu/kliniki
                      - Różne formy targetowania, lokalizacja, wielkość gospodarstwa domowego etc - w zależności od charakterystyki Pacjentów danego gabinetu.

                      Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalnym podejściem do pozyskiwania nowych Pacjentów a także wprowadzenia procedur prowadzenia obecnych Pacjentów w celu maksymalizacji sprzedaży - jesteśmy do Państwa dyspozycji.


                      [email]marek@314.pl[/email]
                      533 089 400

                      Komentarz


                      • #41
                        Jeśli o mnie chodzi to na szczęście stomatologiem jest mój dobry znajomy i mam do niego zaufanie

                        Komentarz


                        • #42
                          Polecam serdecznie

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X