Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reklamujecie się?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Można zawsze dać ogłoszenie do lokalnej gazety o nowym gabinecie. Zazwyczaj jest to dobry sposób na rozpoczęcie promocji. Jeżeli ktoś ma pomysł to można też spróbować reklamy w radiu.

    Komentarz


    • #17
      a co myslicie o stanowiskach reklamowych wyspach itd??

      Komentarz


      • #18
        Takie stanowiska to dobry pomysł i na pewno sprawdzi się w wielu branżach.

        Komentarz


        • #19
          Każdego

          Niemal każdego dnia.

          Komentarz


          • #20
            Ja wszystko zleciłem firmie Silneo. Prowadzą działania SEO mojego gabinetu:
            Rezultaty są naprawdę świetne Jak na budżet to zyskuję bardzo dużo dzięki tym działaniom.

            Komentarz


            • #21
              Zapraszam do siebie do gabinetu. Pozdrawiam

              Komentarz


              • #22
                cảm õn bác lót dép ngồi hóng chỉ mình được đc

                Komentarz


                • #23
                  Przeważnie do reklamy używam gadżetów takich jak długopisy, smycze, oraz kubki.

                  Komentarz


                  • #24
                    Witam,
                    od ponad 15 lat prowadzimy agencję interaktywną
                    .
                    Od pewnego czasu powołaliśmy specjalny dział zajmujący się tylko i wyłącznie branżą stomatologiczną


                    Nasi Klienci najczęściej wybierają poniższe formy reklamy:
                    - SEO - pozycjonowanie organiczne w wyszukiwarkach na podstawie prawidłowo zoptymalizowanej strony www
                    - SEM - kampanie płatne w Google, np. AdWords
                    - Social Media - dorastające pokolenie Milenials-ów spowodowało iż kontakt poprzez social media jest bardzo istotny dla każdego gabinetu/kliniki
                    - Różne formy targetowania, lokalizacja, wielkość gospodarstwa domowego etc - w zależności od charakterystyki Pacjentów danego gabinetu.

                    Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalnym podejściem do pozyskiwania nowych Pacjentów a także wprowadzenia procedur prowadzenia obecnych Pacjentów w celu maksymalizacji sprzedaży - jesteśmy do Państwa dyspozycji.


                    [email]marek@314.pl[/email]
                    533 089 400
                    Ostatnio edytowany przez Marek_314.pl; 13.03.2017, 12:33.

                    Komentarz


                    • #25
                      Pozyskiwanie nowych Pacjentów

                      Zamieszczone przez edytaa89 Zobacz posta
                      W przypadku gabinetu w dużym mieście najlepiej sprawdza się reklama w sieci, szczególnie pozycjonowanie, natomiast w pozostałych przypadkach lepiej postawić na tradycyjną reklamę, np. banery, plakaty reklamowe, ulotki, reklamę w witrynach sklepowych, oraz odpowiednią reklamę przy gabinecie, np. na ścianie budynku - tutaj można znaleźć odpowiednie to takich form reklam naklejki, itp.
                      Witam,
                      od ponad 15 lat prowadzimy agencję interaktywną
                      .
                      Od pewnego czasu powołaliśmy specjalny dział zajmujący się tylko i wyłącznie branżą stomatologiczną


                      Nasi Klienci najczęściej wybierają poniższe formy reklamy:
                      - SEO - pozycjonowanie organiczne w wyszukiwarkach na podstawie prawidłowo zoptymalizowanej strony www
                      - SEM - kampanie płatne w Google, np. AdWords
                      - Social Media - dorastające pokolenie Milenials-ów spowodowało iż kontakt poprzez social media jest bardzo istotny dla każdego gabinetu/kliniki
                      - Różne formy targetowania, lokalizacja, wielkość gospodarstwa domowego etc - w zależności od charakterystyki Pacjentów danego gabinetu.

                      Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalnym podejściem do pozyskiwania nowych Pacjentów a także wprowadzenia procedur prowadzenia obecnych Pacjentów w celu maksymalizacji sprzedaży - jesteśmy do Państwa dyspozycji.


                      [email]marek@314.pl[/email]
                      533 089 400

                      Komentarz


                      • #26
                        Tak, reklamuję się gadżetami, oraz ulotkami w zaprzyjaźnionych firmach i zakładach.

                        Komentarz


                        • #27
                          Nie reklamuję się jeszcze. Polegam wyłącznie na dogodnej lokalizacji mojego gabinetu w mieście.

                          Komentarz


                          • #28
                            Promocję gabinetu trzeba uskuteczniać już na samym początku działalności. Najlepsze na początku są ulotki i reklama w radiu.

                            Komentarz


                            • #29
                              Ja reklamuję się przede wszystkim przez internet. Oprócz tradycyjnej reklamy internetowej, korzystam też często z serwisów ogłoszeniowych i katalogów branżowych.

                              Komentarz


                              • #30
                                Mój biznes od początku traktuję bardzo poważnie i reklamuję go wieloma kanałami promocji. Kluczową rolę w reklamie mojej firmy odgrywa promocja przez internet.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X