Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reklamujecie się?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Reklamujecie się?

    Jeśli pracujecie w prywatnych, własnych gabinetach to czy w jakiś sposób się reklamujecie? Ja myślałam o jakichś gadżetach, ale nie wiem, czy to wypada.

  • #2
    A czemu miałoby niby nie wypadać? Ja się reklamuję, choć nie robię tego w jakiś nachalny sposób na plakatach, ani nie zatrudniam ulotkarzy. Za to pacjentom rozdaję gadżety reklamowe z nazwą gabinetu i numerem telefonu. Ostatnio zacząłem zamawiać takie piłeczki antystresowe na stronie .
    Wiadomo, że dla wielu osób wizyta u dentysty jest bardzo stresująca, a taka piłeczka im pomaga, do tego ja mam reklamę.
    Myślę, że to dobry pomysł i sprawdza się o wiele lepiej niż długopisy, których używałem do tej pory.
    Naprawdę polecam ten sposób.

    Komentarz


    • #3
      Sam osobiście reklamuje się poprzez gadżetu i poprzez to sponsoruje dzieci itp

      Komentarz


      • #4
        Przez gratisowe próbki.

        Komentarz


        • #5
          Oczywiście, reklama dźwignią handlu jest:-) Uważam, że każdy gabinet powinien się reklamować, to nie zaszkodzi. Wiem, że najlepszym marketingiem jest polecenie ustne i najlepszą rekomendacją, ale taka lokalna reklama nie zaszkodzi. Może troszkę w lokalnej prasie, troszkę na tablicach ogłoszeń jakąś promocję ogłosić, troszkę po szkołach pochodzić, jakieś małe ulotki, bez szału, można pozamawiać i wystarczy. Nie musi to być zaraz jakiś wielki banner, wystarczą jakieś reklamowe gadżety, kalendarzyki, długopisy, kubki...

          Komentarz


          • #6
            trzeba sie troche reklamować
            Ja zdecydowanie daje gratisy
            zresztą zobaczcie jak to wygląda

            Komentarz


            • #7
              Ja również uważam, że reklama nie jest niczym złym Wręcz wypada to robić, bo dzisiaj jeśli nie krzyczysz, że jesteś to tak jakby cię nie było.
              Zapraszam i polecam:

              Komentarz


              • #8
                Jak to mówią: Reklama dźwignią handlu. Bez niej raczej nikt nie skorzysta z naszych usług, bo po prostu nie będzie o nich wiedział.
                Zapraszam i ja:

                Komentarz


                • #9
                  Nieruchomości

                  Zapraszam na moją stronę

                  Komentarz


                  • #10
                    W przypadku gabinetu w dużym mieście najlepiej sprawdza się reklama w sieci, szczególnie pozycjonowanie, natomiast w pozostałych przypadkach lepiej postawić na tradycyjną reklamę, np. banery, plakaty reklamowe, ulotki, reklamę w witrynach sklepowych, oraz odpowiednią reklamę przy gabinecie, np. na ścianie budynku - tutaj można znaleźć odpowiednie to takich form reklam naklejki, itp.

                    Komentarz


                    • #11
                      Teraz wszystkiego szukamy w Internecie dlatego warto założyć stronę i dobrze wypozycjonować pod wyszukiwarkę a w dodatku w bazach medycznych umieścić dane swojego gabinetu.

                      Komentarz


                      • #12
                        Otóż to zgadzam się z Tobą. Własna strona internetowa to podstawa a pozycjonowanie jest jedną z najlepszych metod reklam w internecie.

                        Komentarz


                        • #13
                          Teraz żadna firma nie osiągnie sukcesu bez promowania się w internecie, social media, na blogach daleko się nie zajedzie.
                          Dlatego teraz większość branż skupia się na tej części marketingu, bo jest najskuteczniejsza, najszybsza i najtańsza, jeśli chodzi o docieranie do szerszej bazy klientów.

                          Komentarz


                          • #14
                            mysle ze reklama na facebooku to podsatwa

                            Komentarz


                            • #15
                              Mój znajomy, który ma swój gabinet, ma trochę nietypowy sposób na reklamę. Do reklamy wykorzystuje etykiety samoprzylepne, które zawierają logo gabinetu, adres, oraz telefon. Zaprojektował je z pomocą internetowej drukarni etykiet Etykiety służą mu w podobny sposób jak ulotki.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X