Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jak znaleźć salę na wesele?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jak znaleźć salę na wesele?

    Hej, organizacja imprezy weselnej to mega przedsięwzięcie, wiem, bo jako uczynny świadek staram się pomagać przy załatwianiu wielu spraw. Jednym z tematów, które musimy dograć jak najszybciej jest decyzja o sali. Oglądaliśmy na kilka, i mamy już wstępnie zaznaczone , ale czas na decyzję ostateczną. Co Waszym zdaniem jest najistotniejsze przy wyborze lokalu? Będę wdzięczny za Wasze podpowiedzi.

  • #2
    Pewnie trzeba się dużo rozglądać za taką salą...

    Komentarz


    • #3
      może poprzeglądaj różne wyszukiwarki?

      Komentarz


      • #4
        Teraz sale trzeba zamawiać z bardzo dużym wyprzedzeniem.

        Komentarz


        • #5
          Jeżeli możecie sobie na to pozwolić to rozejrzałbym się na waszym miejscu za organizatorem. Potrafi odciążyć stres przed weselny.

          Komentarz


          • #6
            Najlepiej popytać znajomych o jakieś polecone miejsca.

            Komentarz


            • #7
              ja bym poszukał gdzieś w internecie, wydaje mi się, że na olx coś znajdziesz

              Komentarz


              • #8
                Jesli chodzi o stroj na wesele, a zwlaszcza meski to chce polecic te . Dobre ceny , znakomita jakosc. Naprawde warto zobaczyc i poszukac czegos dla siebie. Zawszcze kazdy zwraca uwage na suknie panny mlodej, ale mezczyzna tez powinien o siebie zadbac ! To swiadczy tylko o nim

                Komentarz


                • #9
                  Akurat jesteśmy na etapie szukania garnituru, dzięki!

                  _________________________________

                  Komentarz


                  • #10
                    Może warto popytać znajomych? Może ktoś słyszał albo był już w fajnym miejscu odpowiednim na wesele

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja niestety nie mam zielonego pojęcia. Nie mam zbyt obszernej wiedzy w tym obszarze tematycznym i nie będę w stanie pomóc...

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja jak organizowałam nasze wesele , postanowiłam sama zająć się dekoracją sali.
                        Dzięki temu miałam takie dekoracje jakie sobie wymarzyłam. Potrzebne dekoracje zakupiłam w PM-M . Znalazłam tam , sztuczne kwiaty, ozdobne taśmy i wiele innych przydatnych rzeczy.

                        Komentarz


                        • #13
                          Salę weselną chyba najlepiej mieć z polecenia. Warto wcześniej sprawdzić, czy jest dobre jedzenie, obsługa, a najlepiej to sprawdzić dzięki opiniom gości, którzy już się tam bawili.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja zawsze szukam w internecie jak chcę coś znaleźć

                            __________________

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja widziałem sporo portali, które agregują tego typu miejsca więc jak skorzystasz z wyszukiwarki Google to znajdziesz to co trzeba.


                              ____________________________
                              Może warto zobaczyć lub weź oraz zobacz

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X