Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jak znaleźć salę na wesele?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Możesz również obdzwonić odpowiednie lokale. W ten sposób uzyskasz informacje z pierwszej ręki.

    Komentarz


    • #17
      No tak, z tymi salami zawsze największy problem.

      Komentarz


      • #18
        Żeby znaleźć swoją wymarzoną salę niestety trzeba się trochę najeździć. Nam się akurat udało wziać pierwszą jaką oglądaliśmy ale w wielu przypadkach niestety tak to nie działa. A co z resztą rzeczy? Macie już to dograne? Też musicie jak najwcześniej inne rzeczy ogarnąć. Na stronce znajdziecie świetny samochód do ślubu. Jest to złoty Ford Mustang

        Komentarz


        • #19
          pamiętajmy tez również o fajnym ustrojeniu sali, na przykład girlandy na stół, czy świece, albo balony ja sobie inaczej nie wyobrażam, zawsze musiałammiec wszystko ładnie ostrojone i duzo

          Komentarz


          • #20
            Najlepiej chyba przez internet

            Komentarz


            • #21
              Myślę, że sala weselna jest bardzo ważnym elementem tego dnia. Jednak przed ślubem zalecam Młodej Parze udać się na kurs tańca ! Jednak tradycja pierwszego tańca na weselu czasem sprawia nie lada problem nowożeńcom Ze swojej strony mogę polecić szkołę tańca EGURROLA Dance Studio ! Wiem, że pracują tam specjaliści w swojej dziedznie i po takim kursie na pewno będziecie się czuć bardzo pewnie Zajrzyjcie sobie na ich stronkę , tam piszą więcej o specjalnym programie dla Młodych Par

              Komentarz


              • #22
                Na forach ślubnych są informacje i adresy.

                Komentarz


                • #23
                  Mi się wydaje, że najbliżsi mogą Ci pomóc w tej sprawie. Może warto ich popytać?

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X